Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #57  
Παλιά 19-11-12, 22:46
Το avatar του χρήστη Konstantin79
Konstantin79 Ο χρήστης Konstantin79 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-07-2010
Περιοχή: Κάπου
Μηνύματα: 637
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelios816 Εμφάνιση μηνυμάτων
ειδες που ημουν σιγουρος για τον 3ο τροπο νικολα .το αν δεν παθεις δεν θα μαθεις επικρατει συνηθως.


φιλε μου κωστα ελπιζω να σου πανε ολα καλα στην προσπαθεια σου αναμενουμε νεα και παρουσιαση
Σ'ευχαριστω φιλε!
Θα σας κραταω ενημερους για την πορεια μου!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλη επιτυχια, απο μεριας μου περιμενω να δω που θα καταληξει αυτο το εγχειρημα και θα εισηγηθω -καλου κακου- να μεγαλωσει τα περιθωρια στις υπογραφες γιατι συντομα βλεπω να βαζω και τους δισκους

Λεμε να ανεβασουμε λιγο τον πηχη, αλλοι προσπαθουν να τον κατεβασουν αλλα πρωτη φορα βλεπω καποιον να προσπαθει να τον ...θαψει
-------------------------
Δεν προσπαθω να θαψω κανενα πηχη φιλε μου! Προσπαθω να αποδειξω τα αυτονοητα που κανει ολος ο κοσμος κ στην Ελλαδα εχουμε θεοποιησει!


οντως...
Αν πω αυτο που σκεφτομαι θα πεσετε οι δισκαδες να με φατε
καιρος να ταλαιπωρηθουν και οι δισκοι, μονο χρυσοψαρα μονομαχους και πλεκο θα κλαιμε?
το πα, ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ

Αντε κι ο επομενος να τους επιλεξει για ζωντανη τροφη (τοτε θα τα χω δει οντως ΟΛΛΛΛΛΑ)
Θα χαρω πολυ να σας παρουσιασω το νεο μου ενυδρειο, και να το χαρειτε οπως θα το χαρω κ εγω, οπως χαρηκα κ παλαιοτερα εγχειρηματα μου, των οποιων ετυχα παρομοιας αντιμετωπισης!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
Οντως απο καλλιτεχνικη καθαρα αποψη παρουσιαζει αρκετο ενδιαφερον το να εισαγει καποιος το σουρεαλισμο η μαλλον καλυτερα τον συμβολισμο και να φτιαξει ενα ενυδρειο που θα αναπαριστα πιστα μια φυσικη καταστροφη

ξερεις... βιοτοπος βεζουβιου μετα την εκρηξη και τετοια
χεχεχεχε!!!! Οντως... ενδιαφερον θα εχει!!! Βεβαια φυσικες καταστροφες ΜΟΝΟ η ΦΥΣΗ μπορει να παραστισει, αλλα θα εχουν πολυ ενδιαφερον τα σχολια που θα ακουσω στις πρωτες μου γεννες!!

Εκει να δεις γελια που θα πεσουν!!!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από billos95 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλή επιτυχία Κωνσταντίνε στο εγχείρημα σου!

Περιμένουμε παρουσίαση με τα ψαράκια!
Να'σαι καλα φιλε μου!
Ειμαι σιγουρος οτι θα σας βρω διπλα μου και σ'αυτο το εγχειρημα μου με τις πολυτιμες συμβουλες σας!!!
__________________
Η έλλειψη επικοινωνιας θα είναι η αρχή του τέλους του ανθρώπινου γένους!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Konstantin79 : 19-11-12 στις 22:46 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01828 seconds with 10 queries