Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #39  
Παλιά 18-11-12, 22:51
Το avatar του χρήστη Konstantin79
Konstantin79 Ο χρήστης Konstantin79 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-07-2010
Περιοχή: Κάπου
Μηνύματα: 637
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
To αφηνω φιλε μου.
Ετσι κι αλλιως δεν σε υποχρεωσε κανεις να κανεις οτι σου προτεινει.
Δεν σε γνωριζω εξαλλου προσωπικα, και οταν γραφω την αποψη μου δημοσια το κανω προς το αοριστο προσωπο που διαβαζει ενα θεμα και αν θελει και παλι την λαμβανει υποψιν του.

Οπως και τωρα λοιπον θα γραψω γενικα, οτι αν ειχα περιορισμενο budget, θα προσεχα να το επενδυσω σωστα κατανεμηνενο σε εξοπλισμο, κοστος συντηρησης και ψαρια, για να μη χασω και αυτα τα λιγα χρηματα που εχω, αφου τα ψαρια δεν εχουν εγγυηση αντικαταστασης οπως ο εξοπλισμος.
Η ολη κατασταση μου θυμιζει την υπαρξη ενος συγκεκριμενου ποσου αγορας αυτοκινητου, που διατθυεται ολο για να την αγορα πχ μια mercedes, χωρις να μεινει τιποτα για βενζινες, τελη, ασφαλειες, service, με αποτελεσμα να το αυτοκινητο να καθεται στο δρομο. Ευτυχως η mercrdes δεν ψοφαει, απλα περιμενει.

ΥΓ σε 180 λιτρα και η ταγκανικα θελει προσοχη στην επιλογη ψαριου.
Τελικα φιλε delta, το ξεκινησα...
200λτ καθαρα για τα δισκακια μου!
Ετοιμασα στο βυθο 20κιλα αμμο carat 6, εχω αφησει το ενυδρειο ηδη να τρεχει, και τις ριζες καπως να κατσουν.
Συνεχεια εχει φυτεμα χλωριδας, και μεχρι 15 του μηνα θα εχουν μπει οι κατοικοι μου μεσα!
Το μονο διαφορετικο απο το προηγουμενο μου ενυδρειο, ειναι οτι αυτο ειναι κυβικο!
__________________
Η έλλειψη επικοινωνιας θα είναι η αρχή του τέλους του ανθρώπινου γένους!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01431 seconds with 10 queries