Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 28-02-05, 16:06
stefanos.f Ο χρήστης stefanos.f δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-12-2002
Περιοχή: Κορυδαλλος
Μηνύματα: 507
Προεπιλογή

Μεχρι τωρα δεν χρειαστηκε να γραψω τιποτα εφοσον ο Γιαννης με καλυπτε απολυτως με τις παρατηρησεις του Θα ηθελα μονο να προσθεσω οτι αυτο που αναφερει ο Θοδωρης, για κενο μεταξυ των βραχινων ογκων που θα παιζει διαχωριστικο ρολο και θα καθοριζει τις εκαστοτε περιοχες για καθε ειδος ψαριου, ειναι καλο να υπαρχει αλλα δεν ειναι και κανονας... ειδικα μαλιστα οταν μιλαμε για ενα ενυδρειο περιορισμενων λιτρων οπως ειναι και το συγκεκριμενο Μπορει ανετα να στηθει και με συνεχιζομενους βραχινους ογκους και σε μια τετοια περιπτωση ειναι πιθανο να υπαρξουν ισως και καποιες πιο εντονες αψιμαχιες μεταξυ των οικοπεδομαχων αλλα και παλι ολα θα παρουν τον δρομο τους αργα ή γρηγορα Το πολυ πολυ να πεσει καμια σφαλιαρα παραπανω Οσο για το ενυδρειο φιλε Lary80 βρισκεσαι σε καλο δρομο και ειμαι σιγουρος πως σιγα σιγα (οπως αλλωστε ολοι μας εδω μεσα) θα προβεις και μονος σου σε καποιες διορθωτικες κινησεις, κυριως για εμφανισιακους λογους και λιγοτερο για να διορθωσεις καπιο λαθος, οσο θα κερδιζεις σε εμπειριες παρατηρωντας τα ψαρια σου και μαθαινοντας απο αυτα (εγω μετα απο 3 χρονια και ακομα ανακατευω τις πετρες στο δικο μου) Καλη αρχη μεχρι εδω παντως
__________________
Η υπερηφάνεια προηγείται της συντριβής και το υπεροπτικό πνεύμα της πτώσης.

Αγία Γραφή Παροιμίες 16:18
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01631 seconds with 11 queries