Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 24-02-05, 19:05
Theo Ο χρήστης Theo δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-08-2004
Περιοχή: London
Μηνύματα: 182
Προεπιλογή

Ηταν πολυ αυθορμιτη η αντιδραση μου οχι επειδη διαφωνησα με καποιον η επειδη καποιος ειπε κατι λαθος αλλα επειδη ειναι πολυ ενδιαφερον το θεμα της κυκλοφοριας και μιλησα χωρις διπλωματια.
Εχοντας καποιο μικρο παρελθον με φυσικη η εκφραση "Θεμελιωδης αρχη" συνηθως συνοδευεται απο πολυ συγκεκριμενους και λεπτομερη κανονες.
Αυτο που ηθελα να τονισω ειναι οτι στην συγκεκριμενη περιπτωση μιλαμε για ολοκρηρο οικοσυστημα και οχι μονο για καποια φαση "δραση-αντιδραση" και απο τη φυση του το θεμα μπλεκει πολυ.
Παλι μου φαινεται δυσκολο να εκφρασω ακριβως αυτο που εχω στο μυαλο, αλλα το οτι ο τυπος πετυχε ενα πολυ ωραιο ενυδρειο με 15χ κυκλοφορια δεν γινετε αυτοματα κανονας. Μπορει να το πετυχω εγω(μακαρι) με 40χ μπορει και να το πετυχει και καποιος με 10χ και μπραβο του.
Το μονο που αποδυκνυει η παρουσιαση ειναι οτι το συγκεκριμενο ενυδρειο με 15χ εχει πολυ καλο αποτελεσμα αυτη τη στιγμη. Αν καποιος δοκιμασει το ιδιο με 15χ και δεν πανε καλα τα πραγματα δεν μπορει να πει οτι φταιει η παρουσιαση. Οπως ειπε ο enzo πιο πανω το καθε ενυδρειο ειναι μοναδικο. Επισης και οπως ειπαν τα υπολοιπα παιδια σαν γενικη γραμμη το 20χ ειναι καλο αλλα και παλι για ορισμενα συστηματα μπορει να ειναι λιγο ενω για αλλα πολυ.
Δεν εχω το ταλεντο του συγγραφαια αλλα πιστευω να ξεκαθαρισα καπως αυτο που εννουσα με το παραπανω ποστ.
Παντος δεν ειχα σκοπο να τρομαξω καποιον και να σταματησω τη συζητηση.
__________________
Work in progress
-------------------------------------------------
I can resist everything except temptation(Oscar Wilde)
-------------------------------------------------
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01427 seconds with 11 queries