Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 27-09-12, 23:01
Giannakis Ο χρήστης Giannakis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-05-2012
Περιοχή: δραμα
Μηνύματα: 208
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimis1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
Χωρις να εξετασω την ψαροσυνθεση σου...
Σε 80 λιτρα με μαλακο νερο θα εβαζα 10 iriatherina werneri.
Βασικα η τελικη ψαροσυνθεση θα ειναι 6 emperor tetra απο 8 που ειχα σκεφτει,2 apisto, 1 kuhli loach και τα εχω ηδη αυτα και θελω να προσθεσω κατι διαφορετικο που δεν πολυπαρχει στην χωρα μας...επισης εχω και 3 φιλοξενουμενους γκουραμι και θα πανε σε δικο τους ενυδρειο...και θελω να την εχω ετοιμη την ψαροσυνθεση κια να εχω ησυχο το κεφαλι μου....Πολυ ωραια ψαρια αλλα οταν πηγα και τα ειδα απο κοντα απογοητευτηκα παρα πολυ λογω χρωματων και δεν εμοιαζαν ουτε καν το 20% στις φωτο..

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Kotsos Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι είναι σαν τις αλεξάνδρειες.. έχει παντού
Μόνο απο αθήνα.. φίλε μου..
δες τις λίστες απο την άβυσσο.. είναι πολύ οκ στις αποστολές
Ουφ....Λιγο απογοητευομαι διοτι εχω καποια χρηματα στην ακρη και διαθετω και λιγα παραπανω σε περιπτωση που ειναι λιγο πιο ακριβο αλλα δεν ξερω ποιο ειδος θελω ακομα και γι'αυτο ζητησα συμβουλες...Ο αβυσσος κανει πολυ καλες παραγγελειες σε πολυ καλες τιμες αλλα φαντασου με το που να ερθουν και μου τα στειλει και ταλαιπωρηθουν ακομα πιο πολυ....
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
Βασικα ο Γιαννης αν κρινω απο μια συζητηση που ειχαμε θελει κατι πραγματικα σπανιο οποτε δε νομιζω ουτε εδω να βρει. Μονο Ται ...
Μονομαχους δεν θελω

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Giannakis : 27-09-12 στις 23:01 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01449 seconds with 10 queries