Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 11-02-05, 21:42
sakis345 Ο χρήστης sakis345 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-01-2005
Περιοχή: Ημαθία
Μηνύματα: 46
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από halvas69
1) Μπορώ να φτιάξω γωνιακό ενυδρείο?..........Ναι.
2) (1x1m x 40 πλάτος x όσο θέλω ύψος).........κάνε ένα σχεδιάγραμμα να καταλάβουμε πως το εννοείς, αν είναι σε "λογικές" διατάσεις και μετά τις διευκρινήσεις το πιό πιθανό να είναι πάλι ναι η απάντηση. *
3) Ξέρει κάποιος να μου πει πως μπορεί να γίνει ?.....βλέπε απάντηση Νο 2
4) Φίλτρα πόσα και πως θα δουλέψουν κ.τ.λ......... αναλόγως των λίτρων σου. Τώρα αυτό το πως θα δουλέψουν...δεν το κατάλαβα

*Βγάλε τις διαστάσεις που θες γιατί έτσι δεν θα μπορεί να σε βοηθήσει κανείς.Κυρίως το ύψος καθ'ότι η πίεση του νερού είναι ανάλογη του ύψους και αντίστοιχα αλλάζει το πάχος των τζαμιών.
Έχω μια γωνία στο σαλόνι 130cm x 110cm είναι η γωνία απο την οποία σας απαντώ.(εδώ βρίσκεται το γραφείο με τον υπολογιστή)Σκεφτήκαμε με τη γυναίκα μου να κάνουμε ένα γωνιακό έπιπλο με ένα ενυδρείο απο πάνω επίσης γωνιακό,χωρίς να έχουμε δει κάπου κάτι τέτοιο και χωρίς να ξέρουμε αν είναι εφικτό.Όσον αφορά το ύψος δεν ξέρω 50cm 60; θα δούμε.Για το αν γίνεται μου απάντησες και σ'ευχαριστώ.Για το ή τα φίλτρα δεν ξέρω αλλά φαντάζομαι ένα σε κάθε πλευρά που θα φιλτράρει τον όγκο της κάθε γωνίας;
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01546 seconds with 11 queries