Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #73  
Παλιά 20-09-12, 23:18
Το avatar του χρήστη platy
platy Ο χρήστης platy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-11-2009
Περιοχή: Αττικη
Μηνύματα: 4.094
Προεπιλογή

-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων

αν σκεφτεσαι να βαλεις σκαλαρια αστο 200λιτρο και κοιτα για αρκετα μεγαλυτερο.αλλιως ασε τα σκαλαρια και κοιτα για αλλα ψαρια. 200λιτρα για 4 σκαλάρια ΣΕ μικρό μεγεθος με σωστή φίλτρανση,ρουτίνα αλλαγών,ταισμα και στήσιμο ειναι υπέρ αρκετα....200λιτρα ειναι οχι 50
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Skydiver Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ' ευχαριστώ για τις συμβουλές !!!! Προς το παρόν το έχω άδειο και το χαζεύω. Τον άλλο μήνα θα έχω το φίλτρο και τα υπόλοιπα (θερμοστάτες, χαλίκια κοκ) και θα ξεκινήσω το στρώσιμο. Υποθέσεις κάνω για όταν έρθει εκείνη η ώρα να έχω καταλήξει κάπου. Μου αρέσουν υπερβολικά τα Αγγελόψαρα απλά δεν έχω τη δυνατότητα (χώρο και χρήματα) για να έχω ένα ενυδρείο 500+ δεν χρειαζεται να έχεις ενυδρέιο 500+για να εχεις σκαλάρια.... Τεσπα, σας ευχαριστώ όλους και πάλι!!! Καλό σας βράδυ!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλο βραδι.το σωστο στο ειπα:

αποκει και περα εσυ διαλεγεις με βαση τη συνειδηση σου. βρε παιδιά μην τρελαθούμε..δεν ειναι μονο σκαλαρια και κοινωνικά..υπάρχουν και τα βιοτοπικα ενυδρεία...200λιτρα εχει οχι 50 το παλικάρι..!!!!
__________________



Tάσος

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη platy : 20-09-12 στις 23:18 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01457 seconds with 10 queries