Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 17-09-12, 09:11
Το avatar του χρήστη Immortal
Immortal Ο χρήστης Immortal δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-06-2012
Περιοχή: Ζωγράφου
Μηνύματα: 269
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giorginakos Εμφάνιση μηνυμάτων
οχι φιλε sailor247 με βρισκεις καθετο ακριβως.! απ την στιγμη που ο συνχομπιστας σου ζηταει τις βασικες πληροφοριες δεν σου λεω ολες και η αλλη πλευρα αποφευγει να τις δωσει και σου λεει μονο εχω ενα 60λιτρο ενυδρειο απο κει και περα καταλαβαινεις οτι το ψαρι θα το παρει για να παιξει. απαραδεκτη! το λεω γιατι με νευρίασε αφανταστα χτες το βραδυ και δεν με νοιαζει κιολας και να bannαριστω!
Εκτός κι αν έχετε ανταλλάξει PM που δε γνωρίζω , από αυτά που γράφει σε αυτό το thread γιατί να τσαντιστείς...?
Προφανώς δεν έχει ιδέα, ίσως ακόμα και να μη θέλει να μάθει ακόμα και αν της/του το λένε όλοι , από εκεί και πέρα ως φόρουμ θεωρώ ότι είναι στη διακριτική ευχέρεια του καθενός από μας να απαντήσει ή να μην ασχοληθεί... Δεν υπάρχει λόγος να θυμώνουμε, κάποτε όλοι ήμασταν άσχετοι (εγώ ακόμα είμαι) και μπορεί από το στόμα του καθενός μας να έχουν βγει φίδια τα οποία τώρα έχουμε ξεχάσει... Αν δε βρίσκοταν κάποιος εμπειρότερος με υπομονή ναα μας δείξει το σωστό, τότε όλοι μας ακόμα θα σκοτώναμε ψάρια και θα είχαμε και την απορία γιατί συμβαίνει αυτό... Η κυρία/κύριος δεν ήρθε σπίτι μας απαιτώντας με το ζόρι να της απαντήσουμε για κάτι, μπήκε σε ένα ενημερωτικό φόρουμ το οποίο δίνει πληροφορίες σχετικές με το αντικείμενό του. Μπορεί να ήθελε να μάθει την τιμή γιατί έχει ήδη αγοράσει και ήθελε να δει αν το πλήρωσε ακριβά, μπορεί να είναι απορία κάποιου φίλου της χωρίς internet, δεν έχει σημασία... Δεν έχουμε λόγο να εκνευριζόμαστε, στην τελική μην απαντάς, αγνόησε το thread... ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΩΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΨΑΡΙΑ, ειδικά από τη στιγμή που είναι διαθέσιμα προς πώληση σε οποιονδήποτε... Το pet shop νομίζεις ρωτάει αν έχεις ενυδρείο πριν στο πουλήσει ή αν θα το βάλεις στο βάζο για τα κουλουράκια?
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01559 seconds with 11 queries