Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 29-08-12, 21:32
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lionor Εμφάνιση μηνυμάτων
Eλα ντε; που να να ξερω...; Ασχετος τελειως ειμαι με αυτα

Σκεφτομαι και μια αλλη επιλογη: http://www.petsupermarket.gr/4012/%C...0cm-160lt.html + την βαση του + fluval 305 ή το rio 180

Αυτο το εχω και ειχα και το 300ρι αδερφακι του.
Μια χαρα μεχρι τωρα (ενα και εναμισι χρονο τα εχω) και τα καπακια τους εχουν αρκετο χωρο για οτι θες. (εχω κανει κι ενα σωρω πατεντες και χωραει κι αλλες τοσες)
Το προτεινω ανεπιφυλακτα, τουλαχιστο απο τη μεχρι τωρα εμπειρια μου.
Το φιλτρο που δινει μαζι προσπαθησε να του το ανταλλαξεις με τιποτα αλλο (στην αρχη τσιναει αλλα στο τελος υποχωρει) και παρε εξωτερικο.
Τα φιλτρα elite της hagen απο το ιδιο μαγαζι (ειναι η low bagget σειρα της hagen) ειναι παμφθηνα, κι εχουν απιστευτους χωρους (διπλασιους και τριπλασιους απο την ακριβγ σειρα) και μεχρι τωρα οσα πηρα (4) βγηκαν σκυλια, και εκτος αυτου αν δεις λιτρα την ωρα και χωρητικοτητα υλικων κανουν για παραπανω λιτρα απ οσα λενε (κατι πρωτογνωρο)
Αν επενδυσεις και σε μια καλη λαμπιτσα (ειτε την πανακριβη flora glo ειτε την οικονομικοτατη αλλα πολυ καλη sylvania grolux απο ηλεκτρολογειο) εχεις ενα σουπερ συνδυασμο με πολυ χαμηλο κοστος
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01437 seconds with 10 queries