Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 14-08-12, 07:38
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

στο θεμα φιλτρου η δικη μυ προταση ειναι ΑΝ σε παιρνει οικονομικα βαλε ενα εξωτερικο, ειναι παντα καλυτερο απο ολες τις αποψεις.
Οσο για συγκατοικους ειναι γενικα πως θα σου τυχει.
Προσωπικα εχω δει οτι γενικα με ψαρια βυθου δεν υπαρχει προβλημα (khuli loach, corrys κτλ) και ταιριαζουν κι οι συνθηκες. Επισεις σαλιγκαρια χρησιμοποιω παντα σε ολα τα ενυδρεια μου και παλι δεν εχω δει προβλημα.
Με τις γαριδες θελει προσοχη, αλλοι μονομαχοι δεν εχουν κανενα προβλημα (εχω ενα τετοιο) και αλλοι ισως τις δουν σα ζωντανη τροφη.
Για θυλικες θελει μελετη το στησιμο του ενυδρειου και σιγουρα αν προχωρησεις σε τετοια δοκιμη πρεπει να εχεις καποια ενυδρεια καβατζα μηπως και δεν πανε τα πραγγματα οπως θα πρεπε. Προσωπικα εχω σε ενα 80ρι ενα plakat με τεσσερις θυλικες καπου δυο χρονια και δεν υπαρχει κανενα απολυτως προβλημα αλλα μαλλον μου εκατσε
-------------------------
τα καταλληλα ξυλα δε θελουν καμια επεξεργασια εκτος απο ενα πλυσιματακι γιατι χανουν τις ουσιες για τις οποιες τα βαζουμε

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick74 : 14-08-12 στις 07:38 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01335 seconds with 10 queries