Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 06-07-12, 23:39
Το avatar του χρήστη gianniwpopi
gianniwpopi Ο χρήστης gianniwpopi δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 06-02-2011
Περιοχή: μεταμορφωση
Μηνύματα: 1.214
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis vih Εμφάνιση μηνυμάτων
παιδια αφηστε τι επαθα σημερα . Πηγα σε ενα απο τα πιο αξιοπιστα κατα την γνωμη μου πετσοπαδικα της ελλαδος (pet city) . αφου εκανα αρκετες ερωτησεις σε σχεση με το τι θα χρειαστω και μου φορτοσε ενα σωρο αχρηστα πραγματα συμφωνα με την κριση αυτου του φορουμ. Μου ειπε πως εχει σπουδασει ιχθυολογια ( ουπευθηνοσ) και μου ειπε πως αν θελω να εχω ενα επιτυχημενα ενιδρειο πρεπει να αγορασω τις ετοιμες αποικιες βακτηριδιων και μου ειπε πως αυτα που μου λετε εσεις ειναι βλακιες και ηλιθιοτητες .μου ειπε επισης πως αν θελω να βαλω αληθινα φυτα πρεπει να πληρωσω 30 ευρω και αν θελω να ειναι καλα (ΤΑ ΦΥΤΑ) ! μου ειπε πως τα γκαπις θα τρωνε (φυτα και δν θα προλαβενω να βαζω καινουργια) και μου ειπε να βαλω καλυτερα ψευτικα μου ειπε επισης οτι αν βαλω γκαπις μολις πλατις ξιφοφορους πρεπει να βαλω πλακοσομο καο κορυ και μου ειπε επισης οτι στο μπολυ πρεπει να βαλω μαζι ενα πλακοστομο τον οποιο μετα ετσι κι αλιος θα κρατισω.μου ειπε οτι πρεπει οποσδηποτε να βαλω διακοσμητικο(καραβι σπηλια κ.α) μου ειπε επισης οτι δν υπαρχει θεμα υβριδισμου αναμεσα στα ειδη που προανεφερα

το ενυδρειο που μου προτεινε (90 λιτρα + ενα τεραστιο ενσοματωμενο φιλτρο και θερμοστατη στιν τιμη τοων 120 ευρω απο τα 150.

Επισης μου ειπε οτι οτι γαριδες και να βαλω δν προκειτε να αναπαραχθουν (ειτε παρω αμανο ειτε ρεντ τσερι)και οτι δν πιραζι να τις βαλω απο την πρωτη μερα . παρολο που με εβαλε σε σκεψεις εξακολουθω οτι απλοσ προσπαθει να μου πουλισει αχρηστα πραγματα και υπολογισε οτι ολα μαι θα μου κοστισουν 250 - 260 ευρω .

ΓΙΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΨΩ ? ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΧΡΕΙΑΖΟΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ
πηγαινε πες του να βαλει το πτυχιο του στον Κ@#@#@#@##@Ο του.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01529 seconds with 10 queries