Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 06-06-12, 20:24
betta 21 Ο χρήστης betta 21 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-08-2010
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 52
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Rafaela Εμφάνιση μηνυμάτων
το ξερω ηδη αυτο ευχαριστω παντως
απλα δε ξερω να του δωσω απο αυριο οχι σημερα?
να το βαλω στο ενυδρειο με το αλλο που το κυνηγαει η να το αφησω στο ταπερ? [και το αλλο πρεπει να εχει αυτη την ασθενεια γιατι το βλεπω σιγα σιγα και αυτο κανει κατι περιεργα οποτε τη θεραπεια θα την κανω και στα 2]
Αλατι θα παω να παρω αυριο
κανε και στα δυο το ιδιο τοτε.Δωσε απο σημερα αρακα,και ταισε κανονικα απο σαββατο.αν το κυνηγαει μην τα βαλεις μαζι μπορει να ειναι ο λογος που θα χασεις το ψαρακι σου.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Vangelis21 Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα σημερα εχασα 2 ψαρακια με το ιδιο προβλημα. Δεν εχω ιδεα τι επαθαν και δεν προλαβα και να κανω κατι. Ας ελπισουμε να μας βοηθησουν, εσενα να το σωσεις αυτο και ολους μας να μην μας ξανασυμβει.

οσο για την τροφη που επιπλεει, δεν ισχυει κατι τετοιο. εχω μιλησει με δεκαδες ανθρωπους, μονο απο 2 εχω ακουσει οτι κατι τετοιο ισχυει (να το ξερουν και καλα απο πειρα, οχι να πιστευουν οτι ακουν) παντως δε χανεις κατι να παρεις βυθιζομενη τροφη
δεν ισχυει για ολα τα χρυσοψαρα αλλα τα πιο πολλα μπορουν ευκολα να το παθουν.στην κινα υπαρχουν ειδικες τροφες για χρυσοψαρα που μουλιαζουν γρηγορα,στην ελλαδα δεν εχω δει καπου.αυτο που θελει απο την μερια σου ειναι
ψυχραιμία κι εμεις θα ειμαστε εδω οτι χρειαστεις

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη betta 21 : 06-06-12 στις 20:24 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01433 seconds with 10 queries