Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 06-06-12, 10:36
Το avatar του χρήστη stratigos24
stratigos24 Ο χρήστης stratigos24 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-03-2011
Περιοχή: Αθηνα-Βυρωνας
Μηνύματα: 2.278
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ενα email για αρχη, να δεις γιατι υπαρχει καταρχας το προβλημα της ελλειπους πληροφορησης στις οδηγιες, και να παραπονεθεις για το προβλημα που σου προεκυψε απο αυτην
Ειμαι ακομα ενας που την πατησε. Τελικα πρεπει να το στειλουμε αυτο το email.

Στις οδηγιες δεν αναφερει τιποτα για σαλιγκαρια και σημερα βρηκα (τα 2 anentome helena μου) το ενα στην αμμο αναποδα και το αλλο κολλημενο στο τζαμι. Τα εβγαλα και τα εβαλα το καθε ενα σε ποτηρι με νερο απο το βαρελι προετοιμασιας μου. Το ενα αρχισε να κινειται (αυτο που πριν στο ενυδρειο ηταν κολλημενο στο τζαμι) αλλα το αλλο τιποτα. Εχω μια guppy γεννηστρα απο ενα ενυδρειο που ειχα παρει καποτε και μου την ειχαν δωσει μαζι, και εβαλα αυτο που κινειται μεσα και την γεννηστρα την εβαλα μεσα στο βαρελι προετοιμασιας.

Ας σημειωθει καπου στις ασθενιες στα sticky για να μην χασει και αλλος σαλιγκαρι γενικοτερα απο τη χρηση esha 2000.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ενα email για αρχη, να δεις γιατι υπαρχει καταρχας το προβλημα της ελλειπους πληροφορησης στις οδηγιες, και να παραπονεθεις για το προβλημα που σου προεκυψε απο αυτην
Ειμαι ακομα ενας που την πατησε. Τελικα πρεπει να το στειλουμε αυτο το email.

Στις οδηγιες δεν αναφερει τιποτα για σαλιγκαρια και σημερα βρηκα (τα 2 anentome helena μου) το ενα στην αμμο αναποδα και το αλλο κολλημενο στο τζαμι. Τα εβγαλα και τα εβαλα το καθε ενα σε ποτηρι με νερο απο το βαρελι προετοιμασιας μου. Το ενα αρχισε να κινειται (αυτο που πριν στο ενυδρειο ηταν κολλημενο στο τζαμι) αλλα το αλλο τιποτα. Ειχα μια guppy γεννηστρα απο ενα ενυδρειο που ειχα παρει καποτε και μου την ειχαν δωσει μαζι, και εβαλα αυτο που κινειται μεσα και την γεννηστρα την εβαλα μεσα στο βαρελι προετοιμασιας.

Ας σημειωθει καπου στις ασθενιες στα sticky για να μην χασει αλλως σαλιγκαρι γενικοτερα απο τη χρηση esha 2000.

Edit: Πηγα να στειλω το email εδω αλλα μολις το εγραψα και πατησα submit μου εβγαλε το εξης error:


Error! You are attempting to use software restricted to e-mango.com customers for use ONLY on e-mango.com servers.

If you are an e-mango.com customer, please contact us at info@e-mango.com or telephone 0800 783 9977.

This activity has been logged.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stratigos24 : 06-06-12 στις 10:36 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01812 seconds with 11 queries