Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 05-06-12, 16:30
Vangelis21 Ο χρήστης Vangelis21 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-04-2012
Περιοχή: ΑΘηνα
Μηνύματα: 1.041
Προεπιλογή

δεν σε καταλαβαινω. 30% ανα βδομαδα κανω κι αυτο ειναι 200 λιτρα (33%). τι εννοεις? να κανω αλλαγη καθε 2-3 μερες? φυσικα δε γινεται αυτο. Εκτος αυτου οπως βλεπεις εχω αλλα 2 ενυδρεια οποτε οπως και να το δεις εχω πολυ περισσοτερες αλλαγες απο σενα, δεν καταλαβαινω γιατι εσενα σου παιρνει 3 μερες κι εμενα 2 ωριτσες.... τελοσπαντων...


νομιζω το κλειδι εκει ειναι. να δουμε αν θα παθει κατι καποιο αλλο ψαρι, απο αλλο πετ σοπ η αν θα παθει κατι και το 4ο που εχω παρει απο εκει.

παντως το οτι το επαθαν και τα 3 μαζι με προβληματιζει. να ειναι απο θερμικο σοκ, μπορει αλλα γιατι μονο αυτα τα 3? γιατι τωρα και οχι νωριτερα?

να ειναι απο τροφη και ΠΑΛΙ μπορει και για αυτο θα παω να παρω κι αλλες τροφες πρασιναδας κτλ. αλλα και παλι γιατι και τα 3 μαζι και μονο αυτα τα 3?

τι αλλο μπορει να ειναι που να χτυπησε τοσο γρηγορα 3 ψαρακια δεν καταλαβαινω.


οσο για το ασπρο ψαρακι, ναι. ηταν υπερφουσκωμενο και σαν ανανας. ξαφνικα απο μονο του σημερα ξεφουσκωσε κι εχασε πολλα λεπια αλλα σε λιγο αρχισε να πλαγιαζει
-------------------------
σε περιπτωση που καποιος δεν εχει παρακολουθησει ολη τη συζητηση ας δει εδω

http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=62681

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vangelis21 : 05-06-12 στις 16:30 Αιτία: Automerged Doublepost
 
Page generated in 0,01388 seconds with 11 queries