Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 05-06-12, 10:22
Το avatar του χρήστη Γιαννης Μ5
Γιαννης Μ5 Ο χρήστης Γιαννης Μ5 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-07-2008
Περιοχή: Μεγαρα-Αθηνα-Πρεβεζα
Μηνύματα: 2.924
Προεπιλογή

Φιλε μου,δεν εχω αναγκη να διαβασω αυτο που παραθετεις,γραμμενο απο καποιον που ισως να μην το ειχε ποτε του στο ενυδρειο.Το κυανοβακτηριο,το ειχα και το αντιμετωπισα με επιτυχια(μιας και καποια χρονια τωρα δεν με ξαναενοχλησε) και πιστεψε με,αν με ξαναενοχλησει ξερω πως θα το ξανα αντιμετωπισω.Τωρα για το οξυζενε,σε εσενα μπορει να ειχε επιτυχια,ομως θα επρεπε να παρατηρησεις το ενυδρειο για καποιο καιρο,για να δεις αν ειχε επιτυχια η θεραπεια που εκανες(μιας και εχεις,οπως λες,5 μερες που ξεμπερδεψες)προκειμενου να το προτεινεις(οπως βλεπεις αυτος που αναπαραγει εισαι εσυ...).Αν σε 1-2 μηνες εχεις παλι κυανοβακτηριο τι θα πεις;(Μπορει και να μην εχεις και να ηταν επιτυχημενη η μεθοδος αντιμετωπισης που εκανες),αλλα πως μπορει να το ξερεις μεσα σε 5 μερες;;;Σε ολα τα χομπι υπαρχουν πολλες αποψεις.Το θεμα ειναι πως διατυπωνονται φιλε μου....
-------------------------
Ας που εδω

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panmaroy Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιατι το ειχα πριν 5 μερεσ κ το εκανα αυτο κ ξεμπερδεψα...εξαλου θα ακουσεισ πολλες βλακιες......κ εδω που συνεχως ανακυκλώνονται... αν ομως κανεις μια αναζητηση στο google θα δεισ....ΤΟ ΚΥΑΝΟΒΑΚΤΥΡΙΔΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΓΗ.........ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΑΝΟΙΞΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ.....κ ετσι δεν χρειαζεται συσκότιση.Ψαξε κ σε αγγλικα φορουμ κ θα καταλαβεις...και εξαλλου γινετε και με ερυθρομικηνη που ειναι κ ποιο ακριβή αλλα βλαπτει και το βιολογικο συστημα κ τα ψαρια.... αλλο exel και αλλο οξυζενε καμια σχεση το ενα με το αλλο.....το οξυζενε ειναι Ν2Ο2 η αλλιως υπεροξείδιο του υδρογόνου το exelειναι "υγρο"co2

Τα τονισμενα πες τα αλλου.Αν σε αυτο το φορουμ αναπαραγουμε βλακειες και ειμαστε ασχετοι(μιας και δεν ανοιγουμε βιβλιο),εσυ γιατι εισαι συνδεμενος σε αυτο το φορουμ και οχι στα Αγγλικα που εβαλες;;;;Ημαρτον φιλε μου.Με τον τροπο σου και δικιο να ειχες το εχασες....
__________________
Το αλλο μου χομπι....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιαννης Μ5 : 05-06-12 στις 10:22 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01556 seconds with 11 queries