Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #87  
Παλιά 01-06-12, 22:48
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Vangelis21 Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε σπυρο καλο ειναι να ριξεις τους τονους γιατι βοηθεια συνοδευομενη απο νευρα και ασχημη συμπεριφορα για μενα δεν ειναι βοηθεια. με εχεις προσβαλει 3 φορες μεσα σε αυτες τις σελιδες που τοσο σε ενοχλουν και μου ριχνεις και το φταιξιμο. χαλαρα λοιπον.

καλως η κακως, εγω θελω λεπτομερειες. οποιος λοιπον εχει το κουραγιο και την προθεση ας με καθοδηγησει βημα βημα με αυτην την κατασταση να δουμε τι θα γινει

και φυσικα οποιος εχει εστω και να δανεισει καποιο ενυδρειακι για καραντινα.

Και να εξηγησω, οταν λεμε δεν εχω λεφτα, εννοουμε δεν εχω λεφτα. οχι "δεν εχω αρκετα να χαλασω στα φαρμακα και στα κουτια". οποτε μεχρι να βρω δεν μπορω και να θελω να αγορασω τιποτα
-------------------------
φυσικα αν κανεις απο σας απο Αθηνα μπορει να βοηθησει με καμια γυαλα, ας μου πει
Βαγγελη, σημερα το βλεπω το θεμα πιο χαλαρα και χιουμοριστικα.
Χθες δεν εγραψα γιατι τα ειχα παρει με το υπονοουμενο σου περι απανθρωπης προτασης για πλαστικο καδο ενω προσπαθουσα να βοηθησω.
Συνεχισα σημερα με πιο χουμοριστικη διαθεση γιατι λυπαμαι το ψαρι και για κανενα αλλο λογο.

Παραυτα συνεχιζεις να ψαχνεις για ενυδρειο (που δεν προκειται να βρεις τσαμπα αφου δεν εχεις λεφτα) και δεν κανεις οτι μπορεις να κανεις με οτι εχεις.
Ενα κωλοκουβα και μια αερανλτια δεν εχεις?
Ελα τωρα να σου δωσω. Εχω ευκαιρο ενα πλαστικο δοχειο καμια 30αρια λιτρα
Και εχω και epsom και αεραντλια.
Flagyl δεν εχω δυστυχως αλλα να παμε να βρουμε μαζι.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
 
Page generated in 0,01431 seconds with 11 queries