Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 20-05-12, 01:30
orbion Ο χρήστης orbion δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-05-2012
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 53
Προεπιλογή

δυστυχώς harris samos θα σε αφήσω εδώ κουράστηκα σήμερα πολύ αγορά πετρας,σπάσιμο γιατί δεν έφτασε η πρώτη.. άμμος ,στήσιμο νταμάρι,αγορά ψαριών,νερό στο ενυδρείο μάζεμα σκούπισμα το δωμάτιο γιατί ήταν χαλια. και ένα ψήσιμο πανσέτας στα κάρβουνα για μεσημεριανό xD. έχω κάνει πολλά και έχω βγει off

καλο βραδυ και ευχαριστώ για την προσπάθεια αναζήτησης της ρίζας του προβλήματος μου
-------------------------
θα σου απαντήσω γρήγορα

τα χρυσόψαρα τα είχα μονα τους γιατί ήταν τεραστια μετά αγοράστηκαν neon ram και τα υπόλοιπα









για τον spotted hillstream loach ήταν λάθος αγορά δεν είχα ψάξει το profile το είδα μου άρεσε ας το προσπαθήσουμε είπα

μπόλι εννοώ βρόμα από το φίλτρο αλλου ενυδρείου έβαλα μπόλι αφού είχε περάσει ένας μηνας

έκανα μετρήσεις τον δεύτερο μηνα και έπαιρνα συνέχεια no2 για ένα μηνα 5mg/l
για αυτό πεθάνανε τα 2 χρυσόψαρα

όσο για το ξύλο που έπεφτε φαίνεται στο video ότι το gappy πλησίαζε συνεχεια τα neon η την θηλύκια ram και τα ενοχλούσε δείχνοντας την ουρα του το κλασικό φλέρτ που κάνει και στις θηλυκές gappynes

ίσως είναι και κάτι ακόμα αλλα δεν μπορώ να το βρω από τιμές νερού δεν είναι πάντως

γενικά πάντως από προχθές είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα θα ανεβάσω video αύριο και θα δείτε ότι δεν έχουν τις ίδιες αντιδράσεις τα ψαρια μου από όταν βγήκε το gappy

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη orbion : 20-05-12 στις 01:30 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01497 seconds with 11 queries