Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 20-05-12, 00:29
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από orbion Εμφάνιση μηνυμάτων
το ξέρω ότι έχει μυαλά αλλα δεν απαντάνε όμως...

το βρακί το έβαλα για να τραβήξει τα βλέμματα ahahahaha και τα τράβηξε... αλλα δεν απάντησε κανεις


όσο για τα demasoni γνωρίζω ότι δεν μεγαλώνουν πολύ για αυτό έγινε αυτή η επιλογή δεν θα μπει κάτι άλλο μέσα



πάντως με έχετε παρεξηγήσει το forum κάθε φορα που θες να προσθέσεις κάτι πάει και το κολλάει στο προηγούμενο post αν δεν έχει απαντήσει κανεις μετά από εσένα αυτός είναι ένας λόγος για το mega post μου xD
-------------------------
δεν ξέρω σύμφωνα με τον πινακα στα χρώματα βγαίνει αχνό κίτρινο η πρώτη ένδειξη(πριν 2 ώρες έκανα test λόγο του πεθαμένου πάντα) όσο για τα stic βγαίνει ελάχιστα λευκοροζ τα test με τις σταγόνες τα έχω από τον ιανουάριο και τα stik είναι καινούρια

το ενυδρείο τρέχει από τον ιανουάριο άργησε να στρωθεί από δικα μου λάθη όταν στρώθηκε σιγά σιγά έβαλα 20 ψαρια μέσα και 6 αμάνο

δεν νομίζω τα ram να αντέxανε 2,5 μήνες τώρα σε άστρωτο ενυδρείο

για πες μου πως το εστρωσες το ενυδρειο ???? και σε ρωτησα και κατι αλλο στο προιγουμενο ποστ λες οτι εχεις co2 και ριχνεις και excel για λιπανση σωστα

γιατι να μην αντεχανε ? τα κορι ειναι πολυ ποιο ευαισθητα και ιδικα τα παντα

καθε ποτε κανεις αλαγη νερου ???????

τα στικ γενικα ειναι αναξιοπηστα οσο για τα υγρα τη μαρκα ειναι ??????
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01461 seconds with 11 queries