Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #239  
Παλιά 27-04-12, 02:26
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stratigos24 Εμφάνιση μηνυμάτων
Για πες και το κατι αλλο να το εχω υποψην μου για αργοτερα αν ποτε ξεμεινω τελειως απο σαλιγκαρια..

Απο εκει και περα οσον αφορα τα φυλλα, ναι, δεν παιζει καποιο ρολο αν ειναι a-b-c-d αν μπαινουν σε καλτσα (οπως σκεφτομαι να βαλω εγω το μισο αυτου που μου εδωσε ο τζανε μιας και ειναι large) μετα την αλλαγη του νερου που θα κανω το Σαββατο, αλλα ελεγα να επαιρνα αυτα τα grande c που λεει οτι εχει απο ολα τα μεγεθη και τα μικρα για το ενυδρειο μου που κανουν για να φαινονται να τα βαλω στο βυθο και οταν ξεμεινω μονο με μεσαια - μεγαλα να τα βαζω σε καλτσα. Η καλτσα αν ειναι καλτζον και οχι ενυδρειακη πειραζει?

....το ph ειχε παραμεινει στο 7,1.
Σου ειπα πιο πανω, ψαροτροφη πρωτεινουχα. πχ για δισκους ή θηρευτες, θαλασσινη (γραφουν ποσοστα οι συσκευασιες, αν ειναι πανω απο 48-50% ειναι πρωτεινουχα)
Και να βυθιζεται.
(φυσικα αν υπαρχει ηδη, κανουν σαν τρελλα και για κατεψυγμενη πχ bloodworms ή μοσχοκαρδια για δισκους diy ή αγοραστή)

Αν ειναι να μπανουν σε καλτσα (ή γυναικειο αφορετο καλτσον) τα ποιο οικονομικα ειναι τα σπασμενα που πουλανε κατα καιρους.

Aν ειναι να βαλεις τελικα, μη παρεις ακομα.
Θα σου βρω εγω baby.


7.1 στο βαρελακι ή στο ενυδρειο?
Τι τυρφη ειπαμε βαζεις?
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02092 seconds with 10 queries