Θέμα: Πάμε Malawi?
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #51  
Παλιά 22-03-12, 10:49
Το avatar του χρήστη zak
zak Ο χρήστης zak δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 05-02-2006
Περιοχή: Ηράκλειο, Κρήτης
Μηνύματα: 275
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην zak Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην zak Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην zak Send a message via Skype™ to zak
Προεπιλογή

Σας ευχαριστώ όλους για οτι έχετε κάνει μεχρι σήμερα για να με βοηθησετε είτε με συμβουλες ειτε με οτιδηποτε έχει να κανει με την γυάλα μου που μέχρι 2 μήνες... ήταν ένα απλο νεκροταφείο!

πλέον... ειναι θέμα η ομορφιά του, οταν έρχετε καποιος σπιτι αλλα και εγώ με τη γυναίκα μου έχουμε πλέον ακόμα ένα θέμα συζήτησης!

αυτο που μου αρέσει ακόμα περισσότερο ειναι οτι πλέον ακόμα και η γυναίκα μου έχει μάθει τα ψαράκια με τα λατινικα τους ονόματα (και δεν ενοώ "Μάρκους Ορελίους" κτλπ) αλλά.. Protomelas... Nibochromis... kai Labidochromis!!!
Χαχαχαχαχα

Η αγωνία της ήταν και το πακέτο που περιμέναμε απο τον φίλο Kouman, καθώς την στεναχωρούσε που έβλεπε τα Λαμπιδάκια μόνα τους σε 700 λιτρα.....

Η αλήθεια ειναι οτι ειναι στη δουλειά αυτη τη στιγμή και δεν τα έχει δει... αλλα ήδη με εχει παρει 2 φορές τηλ για να με ρωτήσει.. χαχαχαχα (σήμερα παρέλαβα το πακέτο απο Kouman)

Σύντομα θα σηκώσω και νέες φωτογραφίες... και μόλις γίνει και η αλλαγη των LED, καθως έχουμε θέματα με την RGB (βλεπε υπογραφή....), σίγουρα θα δείξει ακόμα περισσότερο το ενυδρείο

Ευχαριστώ πολύ τους Tsoum, Milion και Kouman!

Οτι κολυμπάει αυτη τη στιγμή μέσα... ειναι παιδί τους.. και οτι ειναι φυτεμένο επίσης
__________________

μη ρωτάς αν δε θέλεις να ξέρεις.....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01541 seconds with 11 queries