Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 19-02-12, 16:33
sx21 Ο χρήστης sx21 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 03-06-2011
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 86
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι ψαρια εχεις που πρεπει να μεταφερθουν?
Ποσα λιτρα ειναι το ενυδρειο που ξεκολλησε?
Eχω μεσα 11 ψαρια malawi.Ειναι 300 λιτρα. http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=56421
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
δε νομιζω οτι υπαρχει λογος να παρεις νεο ενυδρειο.αν ητανε καποια κολληση στα τζαμια θαλεγα ναι,αλλα για την κοντρα που αποτι φαινεται μαλον απλα σου ετυχε "κουφη" ζημια δε νομιζω οτι χρειαζεται.

πηγαινε παρε ενα δοχειο απο Ikea πλαστικο και βαλτα μεσα με νερο απτο ενυδρειο,φιλτρο κ θερμοστατη οπως σου ειπανε και μια χαρα θα ειναι τα ψαρια.
κατεβασε και τη σταθμη αρκετα στο ενυδρειο και θα στο κολλησουν χωρις προβλημα.κιεγω anubias εχω και οι κολλησεις της πανω κοντρας ειναι τοσο μεγαλες και ολοστρογγυλες που μου ειχε κανει εντυπωση οταν τις ειδα πρωτη φορα.δε νομιζω οτι θα ξεκολλησουνε ποτε.ητανε πολυ κουφο που σου ετυχε τετοιο πραγμα.μπορει στο δικο σου να επεσε λιγη σιλικονη παραπανω η λιγο λιγοτερη και να ετυχε.αφου βρισκεις ακρη και στο φτιαχνουνε κιολας στο σπιτι εισαι και τυχερος μεστην ατυχια σου.δεν ξερω κατα ποσο θα το κανανε ολα τα μαγαζια αυτο
Θα ηταν ευκαιρια να επερνα ενα 150cm αν μου εκαναν καλη ανταλλαγη,επισης θα γλυτωσω τις 3 μερες που δεν εχω που να τα βαλω!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sx21 : 19-02-12 στις 16:33 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01610 seconds with 11 queries