Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #72  
Παλιά 03-02-12, 05:42
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

παντως κιαυτο ειναι ενα θεμα απο μονο του ε?υπαρχει πολυς κοσμος που θεωρει οτι η προετοιμασια του νερου ειναι υπερβολη κλπ κλπ.βεβαια πολλοι απαυτους(ισως οχι ολοι)θεωρουν και οτι μετρωντας μονο το Ph ειναι ολα καλα...

προσωπικα προτιμω την ας πουμε "τελετουργικη" προετοιμασια γιατι εκτος απτο οτι ειναι κατι που θεωρω οτι προσθετει καπως μια αισθηση πιο "χομπιστικη" στο χομπι, σιγουρα κανει καλο στα ψαρια σε σχεση με την απλη αλλαγη με το νερο βρυσης.
με βαση μονο τη μικρη εμπειρια μου και αυτα που εχω δει και εχω διαβασει αυτο το συμπερασμα εχω βγαλει.φιλος που ακολουθουσε την ιδια τακτικη της αλλαγης κατευθειαν,στον ενα χρονο που ασχολουμαι εγω ειχε ξε...στει στις ασθενειες, ενω εγω δεν ειχα ποτε προβλημα μεχρι τωρα.(φτου φτου)δε λεω οτι σιγουρα ειναι αυτος ο λογος,αλλα δεν αμφιβαλω κιολας οτι επαιξε κιαυτο το ρολο του.και του τα'λεγα κιολας και δε με ακουγε.και η πλακα ειναι οτι αυτος "με εβαλε" στο χομπι.βλεποντας το ενυδρειο του παρακινηθηκα να ξεκινησω.(ασχετα που με τραβουσε απο μικρος)
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01337 seconds with 11 queries