Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #124  
Παλιά 15-01-12, 10:19
Το avatar του χρήστη Ektorakos
Ektorakos Ο χρήστης Ektorakos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-06-2011
Περιοχή: Γλυκα Νερα
Μηνύματα: 452
Προεπιλογή

προχωρουμε ακαθεκτοι.

Αμμο εχω 60 κιλα. επρεπε να παρω 2 σακια.

Πετρες πηρα αλλα 60 κιλα. Δυστυχως δεν ειχε πολυ μικρες. εσπασα καποιες αλλα φοβαμαι εχω αρκετες μεγαλες ρε γμτ.

Σας προσφερω φωτο. Πανω αριστερα ειναι οι μεγαλες που θα μπουν για βαση και πισω στα τοιχωματα. πισω δεξια εινα οι μικρες που θα χυνονται απο πανω και μπρος δεξια ειναι καποιες που εχουν ιδιεταιρα ενδιαφερον σχημα και θα ηθελα να τις βαλω προσεκτικα να φαινοντα καπως.



Uploaded with ImageShack.us
-------------------------
Καθαρισα τα γυαλια με νεροξυδο και μιας και δεν εχω τη δυναμη να σηκωσω αυτο το θηριο στη θεση του, ασχολουμαι λιγο με το στησιμο των μεγαλων πετρων.

αυτες θα πανεστη βαση οπως φαινεται και απο κει και επειτα θα πεσουν οι ενα σωρρο μικροτερες απο πανω ακανονιστα.


Uploaded with ImageShack.us

Στην αριστερη μερια θα ηθελα να μην ξεφυγω αλλο στο μεγεθος βασης. δηλαδη ετσι οπως το βλεπετε απλα να ανεβει σε υψος.



Uploaded with ImageShack.us

στην δεξια θα μπουν οι περισσοτερες πετρες και θα ανεβουμε πολυ σε υψος αλλα και η βαση θα αυξηθει. καταφερα να στηριξω μιαπλατια πετρα ψηλα παν στην οποια θα στηριχει το οικοδομημα απο κολλημενες πετρες που θα καλυψει το φιλτρο.



Uploaded with ImageShack.us

οι πετρες που φαινονται στη φωτο εχουν σιλικονη στα σημεια που ακουμπουν στο κρυσταλλο για να μην το γρατζουνισουν (αλλά Vag )

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ektorakos : 15-01-12 στις 10:19 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01592 seconds with 10 queries