Θέμα: Γεννα cpd!
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 14-01-12, 01:45
Το avatar του χρήστη Psytrancer
Psytrancer Ο χρήστης Psytrancer δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-12-2008
Περιοχή: Σαντορινη
Μηνύματα: 154
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsoum Εμφάνιση μηνυμάτων
1) Ετσι οπως είναι το ενυδρείο σου μπορεί και να υπάρχουν και αλλα κρυμμενα μεσα εκεί! Μη σου φανεί περιεργο αν δεις cpd-ακια να ξεφυτρώνουν μεσα στο ενυδρείο! Καλή συνέχεια.
2)Αυτό που λες για τα ινφουσορια, πιστευω πως σε ενα παλιο ενυδρείο υπάρχει αρκετή τροφή για τον γόνο.
3)Οταν είχα εγώ μια γένα απο convict, τσιμπουσανε συνεχώς διαφορες αλγίτσες που υπάρχουν στα τοιχώματα του ενυδρείου. Δεν ξέρω αν έτρωγαν τις αλγες αυτες καθ'αυτες ή μικροοργανισμούς απο πανω, παντως ολη την ώρα ετρωγαν!

Ευχαριστω πολυ κ τους 2!

1)Δεν το αποκλειω,γιατι υπαρχουν 1-2 τυφλα σημεια, αλλα πιστεψε με το χαζευω ωωωωωωωωωρες κ δεν εχω δει αλλα...ακομα!
2)Σιγουρα!αλλα εχει κ καμια 50αρια 60αρια red cherry + 6-7 αμανο οπου αν δεν κανω λαθος τρεφονται κ αυτες με ινφουσορια σωστα?ολο κ κατι θα υπαρχει παντως....μοςς εχω λιγη αλλα οχι αρκετη..θα μπει κιαλλη αμεσα.
3)Αλγιτσες δεν ξερω αν τρωνε τα cpdακια..οπως κ κοπιποδα που υπαρχουν μερικα.....


Παντως την τροφη(sera micron) την τρωνε!μπορει με δυσκολια τις πρωτες μερες ή κ καθολου..παντως μετα την πρωτη βδομαδα σιγουρα.....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01419 seconds with 10 queries