Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 03-01-12, 07:31
Το avatar του χρήστη Plakas
Plakas Ο χρήστης Plakas δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 31-01-2011
Περιοχή: Κύπρος
Μηνύματα: 278
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από karxarini Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλή χρονιά σε όλους!
μια και το τινάξαμε στο οφτόπικ έχω να προτείνω κάτι με τη σειρά μου...
κάτω απο το "Γλυκό Νερό - Γενικά" να μπει ενα άλλο subforum που να λέει "τα ενυδρεία και οι άλλοι" .
έκεί θα έχει μια κατηγορία που θα λέει "ψυχολογικά" στην οποία θα μπορούμε να ανταλλάζουμε συμβουλές για το πως θα πείσουμε στους δικούς μας και απο κάτω θα έχει άλλη μια κατηγορία που θα λέει "γνωριμίες" ώστε όσοι δε βγάζουμε άκρη με τις συμβουλες του πρώτου να πανρευόμαστε μεταξύ μας.
Έτσι ακριβως! Το τόπικ δεν πολυτερειάζει στις γαρίδες....το άνοιξα εδώ γιατί για γαριδάδικο πάω......είναι όμως πολύ πιο γενική η συζήτηση.

Πάντος για την ιστορία να πω ότι το προτζεκτ έμεινε πίσω λόγω γιορτών!.....αν και....κόβοντας δεξιά και ράβοντας αριστερά αρχίζω να καταλύγω ότι δεν υπάρχει τίποτα πιο όμορφο από ένα καλοστημένο απλό ενυδρείο ....όποτε μάλλον θα το περιορίσω σε καμιά πατέντα για να κρύψω το φίλτρο και τα σύρματα.....και να ελπίζω ότι θα περάσει την έγκριση!

Μια λεπτομέρια που δεν εχω αναφέρει πιο πάνω είναι ο απότερος στόχος αυτού του "'έργου". Στο καθηστικό υπάρχει μια γωνιά ανεκμετάλευτη. Στόχος είναι να καταλυφθεί από το ενυδρείο αυτό.........έτσι ώστε όταν πέσει η ιδέα να φύγει (μεταφερθεί αλλού εννοείται) για να πάρει τη θέση του το θαλασσινό που ονειρεύομε, να μην είναι ρεζερβέ η θέση από κανένα αμπαζιούρ ή κανένα διακοσμητικό πίνακα.
...άσε που θα έχει ήδη συνηθήσει την ίδεα του ενυδρείου εκεί οπότε η αντικατάσταση του με ένα πιο όμορφο δεν πιστεύω να τη χαλάσει ιδιαίτερα!
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01496 seconds with 11 queries