Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 23-12-11, 22:46
aivas80 Ο χρήστης aivas80 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-12-2011
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 49
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από platy Εμφάνιση μηνυμάτων
αν το νερο απο το ενυδρειο σου ειναι θολο οπως φαινεται στην φωτο τοτε εχεις αμμωνια....σημειωσε σε ενα χαρτι τις μετρησεις σου κ γραψτες εδω..το φυσιολογικες δεν σημαινει κατι.......
Κορυντορας θελουν τουλαχιστον 6 ατομα και ειναι λιγα για αυτα τα λιτρα
Για ολες σου τις αποριες ΥΠΑΡΧΟΥΝ απαντησεις σε παλια θεματα...χρησιμοποιησε το ΚΟΥΜΠΙ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ που βρισκεται πανω δεξια αναμεσα στα νεα μηνυματα και τα βοηθηματα
Η φωτο ειναι λιγο θολη, ειναι αληθεια...στην πραγματηκοτητα δεν ειναι θολο. Θα μετρησω ομως την αλλη εβδομαδα. Εβαλα το φιλτρο απο το παλιο ενυδρειο κ οσο βυθο μπορουσα να μεταφερω (λιγο ομολογω), εβαλα μυκητες κλπ θα ριξω ομως επιπλεον μερικους κ δε θα ταισω αυριο.. Διαβαζω συνεχως ειναι αληθεια κ διορθωνω πραγματα, αλλα καποιες αποριες παραμενουν. Καποια θεματα απευθυνονται σε πιο μυημενους κ καποιες απαντησεις τις αποκτας μεσω εμπειριας... εγω που δεν την εχω προσπαθησα απλα να συγκεντρωσω καποια ερωτηματα κ σκεψεις για να με διορθωσετε. Ειναι δυσκολο το ολο εγχειρημα για πρωταρηδες κ ξερετε καλα πως ολοι κανουν λαθη στην αρχη. Απλα εγω ελπιζω να μην κανω σημαντικα κ ανεπανορθωτα. Για τα κορυς ελεγα μαξιμουμ 3-4. Για τα μολυς τι λες? Εχεις δικιο παντως, συνεχιζω το διαβασμα προς το παρον..
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01351 seconds with 11 queries