Θέμα: Sea-gavros !!!
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 18-11-04, 01:50
Το avatar του χρήστη γαυρος
γαυρος Ο χρήστης γαυρος δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 13-12-2002
Περιοχή: Αλ - τσαντηρι
Μηνύματα: 1.449
Προεπιλογή

ειπα να πηδηξω τη μαντρα ρε βασιλη, αλλα εχει απο πανω καγκελα με μυτες απο οτι βλεπω.
εκτος του εδω φορουμ σε face to face κουβεντες πουκανα, ανθρωποι ρηφαδες ολοι, βλεπεις μια γκαμα στο κοστος απο 1000 -12000€.
αυτο ειναι που με αποθαρρυνε ηδη.
τωρα η προσπαθουν καποιοι να το γκετοποιησουν , η μερικοι ειναι ασχετοι, η εγω ειμαι ο πάππας!!
αμα πεις σε καποιον θελω να παρω αυτοκινητο, θα σου προτεινει την ferrari η ενα αυτοκινητο να σου κανει τα κεφια να σε πηγαινει οπου θες χωρις να σπρωχνεις κλπ κλπ....??
ετσι εχει γινει και εδω. στο θεμα του θαλασσινου ακους φιδια-δρακους και δεν ξερεις τι ειναι αληθεια,τι ειναι δρακος και ποιος ειναι σε θεση να σε στειλει αδιαβαστο και να σε αποθαρρυνει.
απο δω και περα λοιπον οποιος ρωταει για malawi θα του λεμε και μεις οτι με 5000€ που θελει για να ξεκινησει σε λιγο καιρο θα φτασει στα 20000€.
ε βεβαια αν παει και παρει ολα τα wild caught λογικο ειναι !!!
αν βαλει το τελειοτερο συστημα ψυξης/θερμανσης και φυσικου αεριου λογικο ειναι να παει τοσο.
δεν ξερω αν εδω μεσα εχουμε hi-society class , αλλα εμεις ειμαστε μισθωτοι εργαζομενοι .
αν καποιος λοιπον ψαχνει να ασχοληθει με κατι και με 1-2 απαντησεις φευγει αδιαβαστος , ειναι σιγουρο οτι το θαλασσινο σε λιγο θαναι οπτασια για καποιον που θελει να ασχοληθει !!
αλλα επειδη εγω εχω σηκωσει μαντροτοιχο σαυτα, δεν θα μασησω και θα το κανω .
και δε φτανουν ολα αυτα, εχουμε και τους μη μου απτου !!!!
ρε τι τραβαμε .................
__________________

Ψαρια Bonsai υπαρχουν ?

http://e-gavros.blogspot.com/


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01562 seconds with 11 queries