Θέμα: Sea-gavros !!!
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 17-11-04, 19:27
Το avatar του χρήστη γαυρος
γαυρος Ο χρήστης γαυρος δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 13-12-2002
Περιοχή: Αλ - τσαντηρι
Μηνύματα: 1.449
Προεπιλογή

βασιλη φιλε και συναδελφε και συναρρωστε !!!!

εδω καταφερνουν τα αγορια να γινουν κοπελλες ,αυτο πουναι πολυ πιο εφικτο δε θα γινει ??

το διαβατηριο το πηρα και απο το αποτελεσμα βλεπεις οτι πηρα ελευθερας και για αλλες ηπειρους εκτος της συμπαθεστατης πατριδας του ταρεκ.
τωρα η πορεια θα δειξει κατα ποσο θα το κρατησω και πως....
λεω να χασω λιγα περιττα κιλα και να αρχισω να προπονουμαι στα πηδηματα εκτος της λιμνης πλεον μπας και ανακαλυψω τπτ πιο διαφορετικο.
επαναλαμβανω οτι δεν προκειται να αλλαξει το αφρικανικο καθεστως στο σπιτι.
τωρα αν βαλω και κατι αλλο δε χαλαει το σιροπι ε?
οσο για το μεσογειακο,δυστυχως για σενα (το δυστυχως ειναι οτι πλεον λογω μηνισκου εχω αχρηστεψει τις καταδυτικες βολτες),
το ειδα το εργο στην πραγματικα αρχαρια μου εισβολη στο χωρο των ενυδρειων.
να σε πληροφορησω μια και δε τοχουμε πει οτι απο το 1989-1993 κουβαλαγα νερο απο τη θαλασσα σε 25λιτρα δοχεια σα μαυρος ,
σαπισα ενα αυτοκινητο απο τα νερα και τα αλατια που κουβαλαγα απο τη θαλασσα,χαλασα 2 τοιχους απο το ξεβρασμα του αλατιου πισω απο το ενυδρειο ,
και φυσικα το φιναλε ηταν ενα ροφακι που μουχε μεινει να το ριξω στη κατσαρολα και να το φαω,αυτο οταν τερματισε η περιπετεια του μεσογειακου.
αν θες πληροφοριες τι ψαρια μπορουν να ζησουν απο αυτα που εχουμε στις θαλασσες μας να στα πω λεπτομερειακα και με στοιχεια!!
αν το ποδι μου δε με πουλαγε νασαι σιγουρος οτι θα μαζευαμε ...λουτσους απο την αναβυσσο και απο τις αλλες φορτωμενες ψαροπεριοχες που υπαρχουν.
οσο για το ρηφ που σκεφτηκα να κανω αποτελει πιστευω μια μοναδικη ευκαιρια απο ψαρι κοπαδιου να γινω θηλαστικο !!!
εχεις δει τη φαλαινα που πιασαν τι ειχε απο κατω να κρεμεται????????

__________________

Ψαρια Bonsai υπαρχουν ?

http://e-gavros.blogspot.com/


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01580 seconds with 10 queries