Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 17-12-11, 02:13
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

ναι κιεγω προς τα εκει κλινω,τα δυο 60αρια,η ενα 60αρι και ενα 30αρι η τρια 20αρια αν βολευε τα ψαρια.
αυτο ειναι το θεμα μου οτι δεν ξερω τι βολευει περισσοτερο τα ειδη ψαριων που εχω.σιγουρα το ιδανικο θα ητανε ενα μεγαλο παλι,ισως και μεγαλυτερο,αλλα δυστυχως οχι μονο δε μπορω αυτη τη στιγμη αλλα και δε θελω.οποτε ψαχνω για την αμεσως επομενη καλυτερη λυση.

οταν φυγω απο ελλαδα και βολευτω εκει που θα παω,μολις μπορεσω φυσικα θα παρω ενυδρειο μεγαλο.προς το παρον ομως δε με συμφερει τετοια αγορα συν οτι το φοβαμαι και λιγο τωρα.
-------------------------
να πω πως καποιοι συνχομπιστες πραγματικα με συγκινησανε με την απλοχερη κινηση να μου δανεισουνε και ακομα και να μου χαρισουνε ενυδρειο αμεσως απο μονοι τους,χωρις καν να ζητησω.μιλαω για τους profitia και Foveras.
παιδια σας ευχαριστω θερμα!!! οπως και ολους τους υπολοιπους για τη συμπαρασταση!
-------------------------
ακομα δε μπορω να το πιστεψω πως εσπασε το ρημαδι!

σε ενα 60αρι κυβο,δυο ραμιρεζι και 15 hatchet τι πιστευετε θα εχουνε προβλημα τα ψαρια? μου φαινεται οριακα μεγαλος ο αριθμος.τα hatchet οπου κοιταξα προφιλ λενε για μικροτερο μινιμουμ ενυδρειο.με τα ραμιρεζι δεν ξερω τι θα γινει

και αν βαλω τα ραμιρεζι μονα τους σε 60αρι κυβο λετε να εχουνε προβλημα επειδη δεν εχει μηκος?απτην αλλη στο seriouslyfish γραφει για 70 λιτρα μινιμουμ,οποτε παλι φαινεται να μη φτανει ο κυβος ουτε στα λιτρα

βλεπω να τα δινω ολα τα ψαρια μου,κριμα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kgf12345 : 17-12-11 στις 02:13 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01468 seconds with 10 queries