Θέμα: ps. demasoni
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 09-11-04, 02:05
Το avatar του χρήστη iliovas
iliovas Ο χρήστης iliovas δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: ΠΕΥΚΗ
Μηνύματα: 117
Προεπιλογή

Λευτέρη η αναπαραγωγή είναι ένα δείγμα ότι τα πράγματα στο ενυδρείο πάνε αρκετά καλά - οπότε ναι σίγουρα με ενδιαφέρει. Το νέο ενυδρείο θα είναι έτοιμο προς το τέλος του μήνα με την προσθήκη των νέων ψαριών που έχω παραγγείλει οπότε θα πιούμε και καφεδάκι ...

Discos πολύ ενδιαφέρουσες πληροφορίες που θα λάβω υπ΄όψη μου - thanks

Στέφανε μάλλον δεν κατάλαβες ότι δεν είμαι καθόλου μπερδεμένος. Απλά προσπαθώ να μοιραστώ κάποιες εμπειρίες μου και να ακούσω τις αντίστοιχες που έχουν οι άλλοι. Το πιο εύκολο απ' όλα είναι να πάρεις 10-15 ψάρια να τα ρίξεις σε ένα νταμάρι με νερό και να περιμένεις γέννες αλλά και θανάτους !! Θα διαφωνήσω μαζί σου για θανάτους σε ενυδρεία με μόνο θηλυκά demasoni.

Πιο κοντά στην "πραγματικότητα" που βλέπω εγώ στα ενυδρεία μου είναι ο Θοδωρής. Δεν έχει καμία σχέση ένα ενυδρείο demasoni μόνο με θηλυκά και ένα αντίστοιχο ενυδρείο με την ύπαρξη αρσενικού ή ακόμα χειρότερα με την ύπαρξη περισσότερων αρσενικών. Είναι αυτό που λέμε ο "παράδεισος" με την "κόλαση". Θεόδωρε οι κάμερες έχουν ήδη στηθεί εδώ και μέρες και με δορυφορική σύνδεση έρχονται εικόνες στο φορητό μου κάθε τέταρτο … αλλά επειδή σε βλέπω ότι ξεσηκώθηκες να δεις τι γίνεται από κοντά, έχεις ανοικτή πρόσκληση για μεταμεσονύκτια ζωντανή παρακολούθηση – ξέρεις ότι αργώ να κοιμηθώ το βράδυ και το θέαμα δεν είναι κατάλληλο για ανηλίκους …. έχουμε και μωρό στο σπίτι !!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01448 seconds with 11 queries