Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #36  
Παλιά 04-11-11, 16:40
Το avatar του χρήστη faniskriti
faniskriti Ο χρήστης faniskriti δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-02-2010
Περιοχή: ηρακλειο κρητης
Μηνύματα: 85
Προεπιλογή

τελικα δεν ειμαι ο μονος που την εχω πατησει με αυτο το φιλτρο...
εχω δυο χρονια και κανα δυο μηνες ενα 2073 pro 3 και εγω ειχα διαρροη πριν ενα χρονο και το εφτιαξα μεσα στην εγγυηση...πριν κανα μηνα ειχαμε τα ιδια... νερα μεσα στο σαλονι...τελικα αποφασισα να παρω ενα classic και ηρεμησα..τι μου προτεινετε να κανω το χαλασμενο φιλτρο λιγο ηθελα να το ριξω στον καδο των σκουπιδιων να ηρεμησω αφου δεν το εσπασα τοτε που ανακαλυψα την διαρροη.επισης παρατηρησα οτι δεν τρομπαρει νερο κατα την εκκινηση με το κουμπι που εχει επανω.. και μπορει να το παταγα για κανα 20λεπτο.μετα απο την επιμονη μου να δουλεψει εκλεινα και ανοιγα τον διακοπτη που δινει παροχη νερου και βλεπω οτι δεν κουμπωνει σωστα η φισα (742871 με τα λαστιχα του νερου ακομα και ο διακοπτης που την ξεκουμπωνει μαγκωνει μεσα. λετε τελικα να το ριξω στο καδο μιας και εχω φιλτρο να κανω την δουλεια μου η να το φτιαξω και να το εχω εφεδρικο ειναι κριμα να χαλαει το ονομα της εταιρειας απο ελαττωματα τετοια παντα ημουν φανατικος της eheim αλλα τετοιο πραγμα δεν το περιμενα..επαθα και εγω ζημια με το επιπλο απο τα νερα οπως και ενας φιλος πιο πανω..
η εγγυηση ποσο ισχυει και που μπορω να απευθυνθω? ευχαριστω
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01515 seconds with 11 queries