Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 22-10-11, 10:36
Το avatar του χρήστη Κλεόβουλος
Κλεόβουλος Ο χρήστης Κλεόβουλος δεν είναι συνδεδεμένος
Mratibu wa Afrika jeshi
 
Εγγραφή: 20-12-2007
Περιοχή: 41.192471Ν, 26.304201Ε
Μηνύματα: 19.391
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
δε σε θελουν...δε σε θελουν...
συμπληρωσε τη φορμα με τις ασθενειες και βαλε καθαρες φωτο...
δεν τους αρέσει η φάτσα μου.
τι φόρμα βρε, τα ψάρια δεν είναι άρρωστα-εγώ είμαι

επειδη αυτη ΔΕΝ ειναι (κατα τη δικη μου εμπειρια με τα τροφεους τουλαχιστον) η τυπικη συμπεριφορα των τροφεους .. πρεπει να βρεθει τι τα κανει να νιωθουν αβολα.
τωρα που το σκεφτομαι επρεπε να σου δωσω μεγαλα...και περισσοτερα...κι ας γκρινιαζες..
ειναι που ειναι κρυμμενα...δε δοκιμαζεις να ανοιξεις και τα φωτα?? μηπως τοτε το εξωτερικο περιβαλλον φανει "λιγοτερο απειλητικο"?
δε ξερω τι να υποθεσω...επρεπε στο πρωτο μισαωρο να αφοσιωθουν στην αγαπημενη τους ασχολια.... το σεξ!
τωρα οσον αφορα τις επιλογες πιο κατω..

1. υπομονη σιγουρα...το καλο ειναι οτι εχεις ριξει μετρονιδαζολη μεσα οποτε περιμενεις "εκ του ασφαλους".
2. που θα τα βρεις?? (θες να σου στειλω?)
3. αν κατι τα ενοχλει..μειωνοντας τις πετρες λογικα απλα θα ειναι περισσοτερο τρομοκρατημενα μιας και δε θα εχουν αφθονο χωρο να κρυφτουν.
το 4ο μου φαινεται η καλυτερη λυση....
με δουλεύεις κιόλας

υ.γ. με μετρονιδαζολη μεσα θα ξεκινουσα κανονικη ρουτινα φωτισμου ταισματος κ.τ.λ.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alphonse Εμφάνιση μηνυμάτων
τροφη βουτηγμενη σε flagyl(προσοχη την καψουλα αραιωμενη σε λιγο νερο ενυδρειου,οχι αυτο που ειναι σε υγρη μορφη)τσεκαρε αν θες ph,gh,kh και τα αντιστοιχα αυτων που ηταν πριν ερθουν σε σενα.
καλη τυχη
να 'σαι καλά! το flagyl είναι κάψουλα, ήξερα παρενέργειες απο το σιρόπι.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikosm1 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα συγκεκριμένα ενήλικα μεγαλώσαν μαζί με μία αποικία bemba για ενάμιση χρόνο, και φαντάζομαι το σοκ θα είναι πολύ μεγάλο. Το συμπεραίνω αυτό γιατί και στα εναπομείναντα bemba και duboisi υπάρχει πολύ στρές και έχουν αλλάξει διατροφικές συνήθειες. Πιστεύω οτι με τον χρόνο θα στρώσουν.
Στο μεταξύ εσύ χαμήλωσε εκείνο το βουνό από πέτρες για να δώσεις λίγο περισσότερο χώρο
Σίγουρα τα έχουμε στρεσάρει αλλά τι ηρεμιστικό θέλουν είναι το ζήτημα.
Με τις πέτρες δεν ξέρω τι να κάνω. Δύο σχολές λένε διαφορετικά πράγματα : βάλε όσες περισσότερες μπορείς για να έχεις πολλές κρυψώνες - βάλε ελάχιστες έως καθόλου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01650 seconds with 11 queries