Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 17-09-11, 16:33
Το avatar του χρήστη michael151
michael151 Ο χρήστης michael151 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 24-08-2009
Περιοχή: ηρακλειο κρητης-Δαφναρα Αθηνα
Μηνύματα: 349
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Bill Bizkit Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπερα , εχω να κανω μερικες ερωτησεις σχετικα με τον νεο μονομαχο.. Για οσους θυμουνται ,το χρυσοψαρο το επεστρεψα προ πολλου πισω στο pet shop και συνεχιζα να βαζω τροφη σε σκονη και βακτηρια .. συνολικα απο τοτε που ειχα βαλει το χρυσοψαρο και τις μερες που συνεχιζα να βαζω τροφη πρεπει να εχουν περασει 20 με 25 μερες . Τελος παντων , εβαλα τον μονομαχο και φροντισα να μεινει μονο 1 νυχτα στο σκατο ποτηρο του pet shop.. Φαινεται λοιπον πολυ χαρουμενος κολυμπαει συνεχεια πανω κατω , κανει φωλιές ομως ειναι κατι που με ανυσηχει !! Εχω βαλει ενα νεο φυτο πλαστικο πολυ πυκνο ( θα το αντικαταστησω με anubia οταν βρω μικρη και σε καλη τιμη! ) και οπως κολυμπαει παει και χωνεται αναμεσα στα φυλα του με τα πτερυγια του και κεθετε εκει ακινητος για 1-2 λεπτα.. Αυτο ειναι κατι ανησυχιτικο? εγω ενδεικτικα του εβαλα να φαει λιγο και τρωει κανονικα κολυμπαει πανω κατω γρηγορα και γενικα δεν φαινεται να εχει τιποτα γιατι το κανει αυτο?

Αν οι μετρησεις σου ειναι καλες, δεν εχεις τιποτα ωστε να σε κανει ν'ανησυχεις! οι μονομαχοι συνηθως το κανουν αυτο. να ξεκουραζοντε αναμεσα στα φυτακια δηλαδη! το μονο που θα με φοβιζε, ειναι μηπως το πλαστικο φυτο, τον τραυματιζε ενω εκεινος προσπαθουσε να χωθει αναμεσα στα αιχμηρα πλαστικα φυλλα του! ουπς!! με προλαβε ο προλαλησαντας!!
__________________
michael151
Every Dream is Just a Journey Away....


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01405 seconds with 10 queries