Θέμα: water in
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #63  
Παλιά 12-09-11, 15:36
africano Ο χρήστης africano δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 07-09-2010
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 151
Προεπιλογή

Διαβαζοντας τα παραπανω ποστ θα ηθελα να αναφερω 2-3 πραγματα

1)οντως ειναι ενα πολυ οργανωμενο μαγαζι και προτυπο για τα Ελληνικα δεδομενα
2)ειναι συνηθως λιγο πιο ακριβο απο τα υπολοιπα...
3)κανει 50% εκπτωση σε ενυδρεια.... καθε χρονο
4) Εχει απιθανη συλλογη σε φυτα..ισως την καλυτερη στην Ελλαδα

ΑΛΛΑ....
κατα κανονα εχει αδιαφορο εως αγενεστατο προσωπικο εξαιρουνται 2 παιδια (αγορια !!!) και υπευθυνους που δεν παραδεχονται ποτε τα λαθη τους (προσωπικες εμπειριες..τουλαχιστον 3... ΛΑΘΟΣ ΨΑΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΛΛΑΖΑΝ, ΕΛΛΑΤΩΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΛΛΑΖΑΝ, ΛΑΘΟΣ ΠΡΟΙΟΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΑΖΑΝ...

Για λεφτα πισω ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ενω δια νομου οφειλουν να επιστρεψουν τα λεφτα αν το προιον ειναι ακομα στη συσκευασια του... ή οταν η ταμπελα λεει ps sauloci και τελικα μου δινει ps assorted και αν... !!!

τελος εχω δει ψωφια ψαρια στα ενυδρεια malawi ΚΑΤΕΠΑΝΑΛΗΨΗ.. φαγωμενα μεχρι την μεση..αρα ωρες εκει μεσα... και επειδη λογο δουλειας παω μονο απογευμα καταλαβαινω οτι τα εχουν δει και στα α@@@@ τους...

Αυτα για το μαγαζι που εχω δωσει πανω απο 8000 ευρω (υπολογισμενα σε αποδειξεις μεχρι περσι).. και επειδη ειναι κοντα μου δυστηχως θα παω και θα ξαναπαω....

Τελος νομιζω οτι ειναι περιτο να αναφερω οτι το χειροτερο μαγαζι στην Αγγλια ειναι 1500 φορες καλυτερο απο το "προτυπο water inn" ....

Αυτα συμβαινουν και θα συμβαινουν στην χωρα μας μεχρι να αποκτησουμε ολοι ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΗ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ ....

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01390 seconds with 11 queries