Θέμα: water in
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 12-09-11, 12:22
Το avatar του χρήστη kixlidatos
kixlidatos Ο χρήστης kixlidatos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-08-2011
Περιοχή: Σαντορινη
Μηνύματα: 1.012
Προεπιλογή

[QUOTE=chs;617508]Καταρχην επειδη εργαζομαι σαν πωλητης να σας ενημερωσω για κανα δυο πραγματακια που οι πιο πολλοι προφανως τα ξερετε αλλα αντε να τα γραψω για τους υπολοιπους που μπορει να μην γνωριζουν κανενα μαγαζι για κανενα απολυτος λογο δεν μπορει να σου αρνηθει επιστροφη χρηματων για κανενα απολυτως λογο ειτε γιατι το προιον ηταν ελατωματικο ειτε γιατι ειχε αλλη τιμη στο ταμειο ειτε γιατι βγηκες απο το μαγαζι και το μετανοιωσες τελεια σε αυτο απλα.Αρκει να να μην το εχεις χρησιμοποιησει χαλασει ανοιξει την συσκευασια και να εχεις την αποδειξη (εκτος αν ειναι ελατωματικο)

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kixlidatos Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι φιλε μου ,αν σε 64 ευρο τα 26 στα<< κλεψανε>>και δεν τοκαταλαβες,να παρεις κομπουτερακι.
Αυτο δεν το αναλυω καν αλοιμονο αν γυρνανε ολοι με ενα κομπιουτερακι στα χερια λαθη γινονται παντου αρκει να διορθωνονται


Το οτι καποιος εχει κανει μια επενδυση δε παει να πει οτι πρεπει ολοι να κανουν τουμπεκι αν εχουν δυσαρεστηθει απο κατι , ναι ειναι πολυ ωραιο μαγαζι και εγω ειμαι μεσα στους δυσαρεστημενους (με ελατωματικο ενυδρειο οπως και μερικοι αλλοι αν ψαξεις στο forum)αν σου τυχει παρομοια κατασταση που δε στο ευχομαι πιστεψε με θα αλλαξεις σταση
Οπως επισης για μενα ειναι απαραδεκτο οι υπαλληλοι να μην ξερουν γρι η να το παιζουν ετσι αυτο δεν το κανει σωστο επαγγελματια και κατ επεκταση σωστο μαγαζι τη να την κανω την επενδυση αν ρωταω κατι και ακουω οτι να ναι η μου δινουν oscar για το 100αρι μου δεν ειναι κανεις υποχρεωμενος να κατσι να διαβασει το συμπαν πριν παρει 3 ψαρια υποτοθεται οτι αυτο ειναι δουλεια του καταστηματος
Επισης δεν ειναι τυχαιο οτι τα παιδια που ηξεραν 10 πραγματα παραπανω σηκωθηκαν και φυγαν απ το συγκεκριμενο καταστημα.
Αυτα τα ολιγα σας επρηξα
Φιλε μου σε βλεπω λιγο φορτσατο,και γιαυτο μαλλον τα μπερδευεις τα πραγματα.Και επιδη μαλλον σεμενα αναφερεσαι,να σου διευκρινισω οτι,οσα εγραψα τα ειπα σαν επαγγελματιας,και τι θεωρω αδικο να πεφτει τοση λασπη η τοσα πολλα παραπονα μονο για ενα μαγαζι,και στο ασχετο.Διοτι ο φιλος που ανοιξε το θεμα αλλα ρωταγε,και καποια παιδια που ειχαν πραγματικα παραπονα,θεωρησαν καλο να τα πουν εδω μεσα,λαθος ειναι κατα την γνωμη μου αλλα..........
Τωρα ερχεσαι και εσυ να μας πεις τα δικα σου.Φανταζεσαι τι θα γινοταν αν ολοι λεγαμε για οποιοδηποτε καταστημα μας εχει <<κλεψει>>.
Οπως ειπα και ποιο πανω ,ολα τα μαγαζια θα ηταν σε μλακ λιστ,ειτε καλος ειτε κακος,ετσι ανευθηνα.
Οσο για την επιστροφη των χρηματων,σαν υπαλληλος που εισαι,μαλλον δεν τα ξερεις καλα.Κανενα μαγαζι δεν επιστρεφει χρηματα (ανωνημα τραπεζογραμματια που ανηκουν σευτον που τα εχει στην τσεπι του).Μπορει να γινει μονο αντικατασταση.
Οσο για το κομπουτερακι ,ε δεν ζουμε και στην χωρα των αγγελων,ενα τσεκαρισμα παντα καλο κανει.

Εγω να ερθω στο μαγαζι που εργαζεσαι ,να αγωρασω αυτα που πουλας,και την αλλη μερα να ερθω και να σου πω το μετανιωσα ,δωσμου τα λεφτα πισω.
Αν το πιστευει κανεις εδω μεσα ,οτι μπορει να συμβει, ας το γραψει παρακαλω.
__________________
Το Σοφοτερο ειναι ο χρονος,ανακαλυπτει τα παντα
Το Ωραιοτερο ειναι ο κοσμος γιατι ειναι εργο Θεου
Το Δυσκολοτερο ειναι να γνωρισεις τον εαυτο σου
Το Ευκολοτερο ειναι να δινεις συμβουλες σε αλλους
Θαλης ο Μιλησιος 640-546 π.χ
Africa γιατι ετσι μαρεσει
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01821 seconds with 10 queries