Θέμα: water in
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #40  
Παλιά 12-09-11, 11:48
Το avatar του χρήστη tsoui
tsoui Ο χρήστης tsoui δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-01-2011
Περιοχή: Κατω Πατησια
Μηνύματα: 2.245
Προεπιλογή

Καταρχην επειδη εργαζομαι σαν πωλητης να σας ενημερωσω για κανα δυο πραγματακια που οι πιο πολλοι προφανως τα ξερετε αλλα αντε να τα γραψω για τους υπολοιπους που μπορει να μην γνωριζουν κανενα μαγαζι για κανενα απολυτος λογο δεν μπορει να σου αρνηθει επιστροφη χρηματων για κανενα απολυτως λογο ειτε γιατι το προιον ηταν ελατωματικο ειτε γιατι ειχε αλλη τιμη στο ταμειο ειτε γιατι βγηκες απο το μαγαζι και το μετανοιωσες τελεια σε αυτο απλα.Αρκει να να μην το εχεις χρησιμοποιησει χαλασει ανοιξει την συσκευασια και να εχεις την αποδειξη (εκτος αν ειναι ελατωματικο)

[QUOTE=kixlidatos;617495]Ναι φιλε μου ,αν σε 64 ευρο τα 26 στα<< κλεψανε>>και δεν τοκαταλαβες,να παρεις κομπουτερακι.
Αυτο δεν το αναλυω καν αλοιμονο αν γυρνανε ολοι με ενα κομπιουτερακι στα χερια λαθη γινονται παντου αρκει να διορθωνονται


Το οτι καποιος εχει κανει μια επενδυση δε παει να πει οτι πρεπει ολοι να κανουν τουμπεκι αν εχουν δυσαρεστηθει απο κατι , ναι ειναι πολυ ωραιο μαγαζι και εγω ειμαι μεσα στους δυσαρεστημενους (με ελατωματικο ενυδρειο οπως και μερικοι αλλοι αν ψαξεις στο forum)αν σου τυχει παρομοια κατασταση που δε στο ευχομαι πιστεψε με θα αλλαξεις σταση
Οπως επισης για μενα ειναι απαραδεκτο οι υπαλληλοι να μην ξερουν γρι η να το παιζουν ετσι αυτο δεν το κανει σωστο επαγγελματια και κατ επεκταση σωστο μαγαζι τη να την κανω την επενδυση αν ρωταω κατι και ακουω οτι να ναι η μου δινουν oscar για το 100αρι μου δεν ειναι κανεις υποχρεωμενος να κατσι να διαβασει το συμπαν πριν παρει 3 ψαρια υποτοθεται οτι αυτο ειναι δουλεια του καταστηματος
Επισης δεν ειναι τυχαιο οτι τα παιδια που ηξεραν 10 πραγματα παραπανω σηκωθηκαν και φυγαν απ το συγκεκριμενο καταστημα.
Αυτα τα ολιγα σας επρηξα
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01498 seconds with 10 queries