Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 04-09-11, 13:59
Το avatar του χρήστη janickrules
janickrules Ο χρήστης janickrules δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-08-2011
Περιοχή: ημαθία
Μηνύματα: 1.364
Προεπιλογή

να πω κι εγω την γνωμη μου φιλε μου;
επειδη μπορει στο μελλον να κανεις μεγαλο ενυδρειο και επειδη μπορει να μην σου φυγει τελειως η "καψα" για bubble eye,θα ηθελα να σε προλαβω!
μην το παρεις ποτε το συγκεκριμενο ψαρι!το ειχα,γι'αυτο στο λεω!αγνοησα,σαν ηλιθιος,τις συμβουλες πιο εμπειρων φιλων και το πηρα!λοιπον,οσο "γλυκο" και αν φαινεται με τις φουσκες του,δεν ειναι καθολου ετσι!ειναι μεταλαγμενο και υποφερει λογω της μειωμενης ορασης,του κακου τροπου κολυμβησης και κατ'επεκταση της δυσκολιας του να βρει την τροφη ακομη και μονο του!μου πεθαναν 3 σε διαφορετικα χρονικα διαστηματα και με αριστες παραμετρους του νερου!!τρεις διαφορετικοι πετσοπαδες(απο διαφορετικες πολεις)μου ειπαν οτι τα φερνουν τελικα πιο σπανια,καθως απο τα 10-15 καθε φουρνιας τους ζουνε τρι-τεσσερα και ετσι δεν τους συμφερει!θα στεναχωριεσαι που θα το βλεπεις!!!


Υ:εχω μονομαχο με κομματι ξυλο με δεμενη java moss και 2 μικρες ανουμπιες!ολα ειναι ομαλα,τα φυτα αναπτυσονται τελεια και ο μονομαχος ειναι πολυ καλα!

Υ2: απλα ειπα την αποψη μου για το bubble eye,το οποιο το κατατασω,χωρις υπερβολη,στην ιδια κατηγορια με τα παπαγαλοψαρα!!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01412 seconds with 11 queries