Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #72  
Παλιά 08-07-11, 11:59
Το avatar του χρήστη vaska
vaska Ο χρήστης vaska δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-06-2011
Περιοχή: Πάτρα
Μηνύματα: 142
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georot1981 Εμφάνιση μηνυμάτων
πριν λιγο μιλησα και με τον αντιπροσωπο και με πολυ ακομψο τροπο μου ειπε οτι δε μου στελνει τιποτα,και καλα το φαξ,και αν θελω να μιλησω με τον δικηγορο του..μου ειπε να μην τον μπλεκω και να μιλησω με το καταστημα..αυτοι νοιμιζουνε οτι θα με τρελανουνε...

Φίλε georot1981
Νομίζω το κούρασες αρκετά, σου έγραψα το τι ισχύει εντός ΕΕ, σου τα είπαν και από ΙΝΚΑ κι εσύ κάθεσαι και παίζεις με τον αντιπρόσωπο και το μαγαζί. Κάνε τις κινήσεις σου να δουν ότι δεν αστειεύεσαι και άσε τους να τρέχουν αυτοί.

Δεν κερδίζεις τπτ με το να πηγαίνεις να τους παρακαλάς ίσα ίσα που οι λεβέντες εκλαμβάνουν την όποια ευγενική δικιά σου προσέγγιση ως αδυναμία.

Δεν μπορεί κανείς όσα disclaimer και να βάλει να είναι ενάντια στην νομοθεσία της ΕΕ, της οποίας ακόμα είμαστε χώρα μέλος. Οπότε και η όποια εισαγωγή οποιουδήποτε προϊόντος πρέπει να είναι σύμφωνη με την ισχύουσα νομοθεσία.

Για να σου γράφω ότι σου γράφω να είσαι βέβαιος ότι δεν τα γράφω τυχαία, άλλωστε τα ίδια σου είπαν και στο ΙΝΚΑ.
Πιστεύω ότι αν θες να σε πάρουν στα σοβαρά πρέπει να κινηθείς όπως σου περιέγραψα. Από εμένα τέλος, απλά θα περιμένω να δω την έκβαση. Και αν τελικά έχεις αποφασίσει να κινηθείς νομικά, απλά κάντο όσο γίνεται πιο σύντομα για να έχεις και συντομότερα τα όποια αποτελέσματα.

Καλή συνέχεια εύχομαι.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01437 seconds with 11 queries