Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 06-07-11, 23:55
Το avatar του χρήστη billias
billias Ο χρήστης billias δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-05-2011
Περιοχή: πειραιας
Μηνύματα: 250
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Belafode Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα δω τι μπορώ να βρω και θα σε ρωτάω... Δεν έχουν πρόβλημα τα σποτ με την υγρασία που είναι τόσο κοντά στο νερό...???
θα ειναι κοντα στην στερια ,προβλημα κανενα ετσι κ αλλιως το καπακι πιθανον να το βαζεις οταν θα φευγουν τα φωτιστικα απο την μεση και τοτε θα τα βλεπεις ολα μουσκεμα εκτος αν πατενταρεις σποτ πανω σε καπακι ρωτα απο εκει που θα τα παρεις για τα σιγκεκριμενα εγω με τον τροπο που δουλευω αυτες τις λαμπες προβλημα κανενα
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από glacius80 Εμφάνιση μηνυμάτων
να σου πω ακριβως τα ιδια κανω κ εγω.τις ταιζω βεβαια εκτος απο την αρχη που τις πηρα κ εχουν μαθει.αλλα εχω παρει κ εγω αποχη κ ψαρευω κ εγω οτι ακαθαρισια βρω στο μεγαλο ενυδρειο.κ εγω το φιλτρο καθε 15 το καθαριζω κ αλλαγες 30% απαραιτητως μια φορα την εβδομαδα.γενικα βρωμιζουν πολυ οι χελωνιτσες κ χρειαζονται πολυ φροντιδα κ καθαρισμα.
και ολοι με λενε υπερβολικο βρηκα και γω καποιον να με καταλαβενει και πως ετσι οι χελωνες δεν παθενουν τπτ και οτι ολο αυτο το θεμα και η ασχωλια και περιποιηση μας ηρεμοι ....ποσες εχεις???
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από johnb Εμφάνιση μηνυμάτων
μπραβο..εχει μερακι και αυτο φενεται....!!αντε σου ευχομαι και επιτυχημενες γεννες!!!!
ευχαρηστουμε ευχαριστουμε πολυ
__________________

Ο καλός χομπίστας είναι υπεύθυνος χομπίστας!!
Η ημιμάθεια ….. χειρότερη της αμάθειας !!
Η άγνοια σκοτώνει...
http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=54431

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη billias : 06-07-11 στις 23:55 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01461 seconds with 11 queries