Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 15-06-11, 23:44
Το avatar του χρήστη stratigos24
stratigos24 Ο χρήστης stratigos24 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-03-2011
Περιοχή: Αθηνα-Βυρωνας
Μηνύματα: 2.278
Προεπιλογή

Παιδια, να ειστε καλα για τις απαντησεις. Λοιπον το ενυδρειο ειναι ετσι: http://www.youtube.com/user/Straties.../0/skFO9y9iVSc και νομιζω οτι απο κρυψωνες μια χαρα εχουν, ετσι δεν ειναι? Τωρα απο θεμα του οτι ειναι φοβισμενα, δεν θα το ελεγα. Περα απο την πρωτη και δευτερη μερα που οντως ηταν παρα πολυ φοβισμενα, μετα ηταν μια χαρα. Βαζεις χερι μεσα και ερχονται, φυτευεις και δεν εχουν κανενα προβλημα. Μονο στην αλλαγη νερου που εκανα το σαββατο φοβηθηκαν και κρυφτηκαν μεχρι να ξαναγεμισω το ενυδρειο με το καινουριο νερο. Τωρα που γυρισα στο σπιτι τους ανοιξα το φως που το ειχα κλειστο απο πριν οπως λεω και στο προηγουμενο ποστ και ολα ηρθαν και κολυμπαγαν κανονικα στην επιφανεια. Γιατι μπορει να ηταν κρυμμενα πριν? Λετε οντως να ειναι το φως? Τι θα μπορουσα να κανω για αυτο περαν απο το να εχει φως το πρωι ανοιχτο, γιατι πιστευω κριμα ειναι να ειναι το φως ανοιχτο το πρωι που λειπω και εγω και η κοπελα μου και το βραδυ που ειμαστε σπιτι να ειναι σβηστο και στην ουσια να μη χαιρομαστε το ενυδρειο. Παντως εδω και 2 βδομαδες περιπου που εχω τα ψαρακια, η φωτοπεριοδος ειναι η ιδια και δεν ειχαν προβλημα.

Περιμενω να μου πειτε να δουμε τι να κανουμε....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01460 seconds with 10 queries