Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 15-06-11, 22:20
maikl Ο χρήστης maikl δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 12-12-2006
Περιοχή: Βεροια
Μηνύματα: 3.464
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από irongud Εμφάνιση μηνυμάτων
.....
και στον αλλο φιλο που ρωτησε μονο excel τιποτε αλλο ετσι ακριβως εκανα και στο πενηνταρι μου που πηγαινε πολυ καλα με τα ιδια ειδη φυτων...
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από irongud Εμφάνιση μηνυμάτων
τα φυτα τα ειχα παρει απο διαφορους χομπιστες και μπηκαν στο ενυδρειο μου το πρωτο το πενηνταρι οπου και πηγαιναν πολυ καλα για κανα τριμηνο. μετα πουλησα το πενηνταρι και τα φυτα εμειναν σε κουβα με σκετο νερο χωρις θερμοστατη η οτιδηποτε αλλο για 3 περιπου εβδομαδες. μετα ετοιμασα το μεγαλο και μπηκαν. τα ιδια φυτα με τις ιδιες διαδικασιες ειναι και στο γαριδαδικο και πανε καλα εκτος του οτι οσα πρεπει να ειναι κοκκινα δεν κοκκινιζουν λογω λιγων βατ των λεντ. οι λαμπες στο μεγαλο ειναι καινουριες αγοραστηκαν απο μενα οταν εφτιαχνα το καπακι. απο φιλτρο εχω το 2217 στα 250 λιτρα πιστευω ειμαι ανετος...
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από irongud Εμφάνιση μηνυμάτων
μου φαινεται τραγικα πολυς καιρος 3.5 μηνες και ολα να σαπιζουν ενω στο πενηνταρι μου χωρις να βαλω τιποτε σε λιπασμα και με μονο μια osram fluora 18w οι υγροφιλες πηγαιναν σα δαιμονισμενες και κουρευα καθε 2 εβδομαδες απο την πρωτη μερα που τις πηρα... εκει ειναι που χανω τη μπαλα και λεω μηπως φταιει κατι αλλο

Τελικα στο 50αρι σου τι εκανες-εβαζες ή οχι excell?
__________________
«Το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου»
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01510 seconds with 11 queries