Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 01-06-11, 18:18
glazar Ο χρήστης glazar δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 30-01-2004
Περιοχή: THESSALONIKI
Μηνύματα: 447
Προεπιλογή


Μια φωτογραφια προχειρη γιατι δεν προλαβαινω να το φτιαξω οπως θελω.
Απο την πισω μερια εχω αρκετα βραχακια που περιμενουν και αυτα να μπουν
στο σωστο σημειο.Οπως βεβαια και τα LPS τα οποια τα εχω κατω και δεν τα εχω βαλει ακομα πιο ψηλα.

@ΚωσταΜπο: Σαν το δικο σου βεβαια κυριε δεν ειναι ακομα αλλα που θα παει..

@Κωστα καιρο το περιμενα να ξαναασχοληθω με τα αλατια αλλα μια η μετακομισεις μου ( 2 σε 1,5 χρονο) μια η υγεια του σκυλου μου ( απο τον Αυγουστο τον καημενο τον τρεχω στους γιατρους και το κοστος , αλλα χαλαλι του, ειναι πολυ μεγαλο), τελικα προσπαθησα να το αρχισω και οπου βγει. Αυτο που μενει τελικα ειναι το βραδυ μετα απο την δουλεια φαγητο μπανακι και ενα ποτηρι μπυρα και χαλαρωση μπροστα στο θαλασσινο.
Δεν ειναι σαν το πανεομορφο δικο σου .....

@mpoumpoula: Να κολλησεις με τα αλατια κανει καλο... Ασε που με λιγα λεφτα μπορεις να ξεκινησεις και θα δεις οτι σε ενα θαλασσινο καθε μερα θα βλεπεις και κατι διαφορετικο.


@Γαιννη αυτα ειναι που καποιες φορες με κρατησαν μακρυα απο τα κοψιδια..... αλλα απο ολα τα ψαρια μ'αρεσει το ψαρονεφρι...

@λεο: ξανακυλησα δεν θα πει τιποτα.. ασχετο αλλα αφησες τον αναπτηρα σου προχθες στην συναντηση και τον εχω εγω.

@ Δημητρη.: οντως αυτα Δημητρη. Αρε το εμπειρο ματι πως τα ξεχωριζει. Και να φανταστεις οτι απο το μαγαζι που τα αγορασα ελεγαν οτι ειναι Γονιοπορα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01510 seconds with 11 queries