Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 23-05-11, 18:15
iugin Ο χρήστης iugin δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 21-05-2011
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 6
Προεπιλογή

Το να είσαι πρωτάρης σε κάτι δεν προϋποθέτει καμία γνώση στο αντικείμενο,αντίθετα μερική ως πλήρη άγνοια.Το θέμα άρχισα να το ψάχνω όταν πήρα στα χέρια μου αυτά τα ψαράκια,και κάπως έτσι βρήκα και αυτό το φόρουμ.
Δεν νομίζω ότι απαιτείται από κάποιον πλήρη γνώση σε όλα τα θέματα που θα συναντήσει στη ζωή,αλλά από κάποιον που ζει από αυτό και βγάζει χρήματα θα πρέπει να απαιτείται ένα "Α" ποσοστό γνώσης στο θέμα γιατί αλλιώς λέγεται "απατεώνας"...
Ενημερωτικά το ένα αρσενικό μου είναι σε άσχημη κατάσταση και βρίσκεται συνέχεια στο πάτο...
Έψαξα σήμερα για ενυδρεία αλλά δεν βρήκα κάτι πάνω από 30 λίτρα κάτω από 70 ευρώ μαζί με φίλτρο και λοιπό εξοπλισμό...μικρά λίτρα και πιθανώς ακόμα άσχημα για τα ψάρια μου, και η τιμή 70+ απαγορευτική για την τσέπη μου.Επίσης διάβασα ότι ένα ενυδρείο θέλει στρώσιμο που θα πάρει κάποιο χρόνο....
Το μόνο που σκέφτομαι είναι να τα γυρίσω πίσω πριν πεθάνουν και να πάρω ένα ψάρι η δεν ξέρω τι άλλο.Δεκτές οι προτάσεις και η βοήθεια σας μπας και σωθούν τα guppy!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01428 seconds with 10 queries