Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #82  
Παλιά 06-05-11, 12:17
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

η mpoympoyla και ο ακουαριστας δικαιολογουν το σκυλο του τσουμ γιατι τον δαγκωσε καλα σου εκανε τσουμ ποιος σου ειπε να χαιδεψεις το σκυλο σου ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ?
απο την αλλη ο fishme ενας εμπειρος εκπεδευτης λεει οτι πρεπει να ποροσει το μαλινουα μεχρι ταβανι δεν εχεις δει πορομενο σκυλο μεχρι ταβανι και αμα τον δεις πραγματικα κλεισε την πορτα αν προλαβεις δε σε σοζει ουτε στολες ουτε γαντια πορονετε ενα σκυλο με το γαντι χαχαχαχαχαχαχαχα ποιος σου ειπε ο τι ολα τα σκυλια επιτηθεντε στο γαντι θα ηθελα πραγματικα να βαλεις το γαντι και να δοκιμασουμε το δικο μου σκυλο που θα σε σβερκονε κανονικα και να παρακαλας μετα αμα εχει μαθει το αστο
η μπουμπουλα λεει οτι θα εμενα χωρις φατσα οταν επαιζα μπουνιες με το σκυλο μου ( εχω μαθει ολα αυτα τα χρονια οτι ο σκυλος δυσκολα τρωει το αφεντικο του εμενα ο δικος μου μονο τσαμπουκαδες μου εκανε γρυλιζοντας και βγαζοντας δοντια σε περιπτοσης αναπαραγογης οσοι εχουν αρσενικα καταλαβαινουν και σε περιπτοση που προσπαθη να αλλαξει τη θεση του στην ιεραρχια ) με τι δικια σας λογικη δηλαδη επρεπε να κατσω να με δαγκωσει και να μη του κοπανισω τη μπουφλα ΣΩΣΤΑ ?
ο chemical mac καλα κανει και κανει χαβαλε
eimaste aR21rwstoi μιλησε σωστα εδω ---> το διατυπωσα λαθος οχι το βαρας...με μια κινηση το χεριου πολυ ελεφρυ χτυπημα οπως στα μωρο στον ποπο ισα ισα το φερνεις στην θεση του...
καταλαβες πως το εννοω τωρα
τωρα αν εχεις ενα ροτβαιλερ και το χτυπησεις ανεπαισθητα δεν θα γινει και τιποτα... (γινετε ποναει το χερι σου ) (κανεις δεν εχει πει παρε ενα στιλιαρι και σκωτοσετο στο ξυλο εσεις το εχετε κανει απο τοσοδα τοοοοοοοοοοοσο εδωσα το παραδειγμα που μου επιτεθηκε σκυλος που ηταν πραγματικα αγριος (εσεις λετε ηταν ανασφαλης απο ανασφαλια εφαγε το γαιδαρο και ξεκλιρησε και της κατσικες του γειτονα και ποσα κακομιρα σκυλακια και γατακια )




-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mpoumpoula Εμφάνιση μηνυμάτων
Δίκιο έχεις αλλά επειδή ειμαι πάνω απο ολα φιλόζωη θυμώνω πραγματικά με όσους εμμένουν να ενστερνίζονται απόψεις που δικαιολογούν την άσκηση βίας στα ζώα, και δεν σπατάλησα μόνο χρήματα αλλα και πολύ χρόνο για να μάθω πέντε πράγματα για τους σκύλους. Αν ο Χάρης είχε τη διάθεση να ακούσει θα έγραφα περισσότερα... δεν την εχει ομως! Οι κλίκες υπήρχαν και θα υπάρχουν παντού ΄δυστυχως...
mpoumpoula μια που αγαπας τοσο πολυ τα σκυλακια ακομα και το δικο μου φενετε να το αγαπας παραπανω απο μενα που το ειχα και το φροντιζα 10 χρονια σχεδον που κοιμομασταν στο ιδιο κρεβατι που πηγεναμε παντου μαζι που τον εχασα και ειχα να μιλισω σε ανθρωπο 3 μηνες που ακομα το λουρι του κρεμετε στο κρεβατι μου .........

αν λεω αν ενασ σκυλος σου εκανε επιθεση σε ενα απο τα παιδια σου και τον ετρωγε κανονικα ποιον θα δικαιολογουσες ?
αν ισουν μπρωστα την ωρα της επιθεσης τη θα εκανες ?
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πάνος : 06-05-11 στις 15:03 Αιτία: Automerged Doublepost
 
Page generated in 0,01832 seconds with 11 queries