Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #35  
Παλιά 05-05-11, 15:50
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

οκ κλικερ ε
θα σας πω μια ιστοριουλα λιπον για να καταλαβετε τη εννοω
οταν πηρα το σκυλο μου πριν 10 χρονια πηραν και αλλοι απο τα γυρο χωρια απο την ιδια γεννα τα σκυλια ηταν ροττβαιλερ απο τα 11 κουταβια που γεννηθηκαν εμειναν 3 το δικο μου και αλλα 2
μετα απο 2 χρονια με φωναξαν (βασικα με παρακαλεσαν ) να παω να παρω ενα σκυλο ο οποιος ηταν αιμοβορος δεν πηγενε κανεις κοντα του εσπαγε την αλησιδα και ερτωγε οτι ειχε ποδια και περπατουσε ειχε στο ενεργητικο του φαει (σκυλους γατες κατσικες και ενα γαιδαρο ) ηταν ο αδερφος του δικου μου ενα απλα τεραστιο σκυλι καπου στα 70 κιλα αυτο βεβαια για μενα δεν εφτεγε ο σκυλος εφτεγαν τα αφεντικα του δεν τον εκπεδεψαν ποτε και τον φωβοταν το σκυλι ηταν μονιμα δεμενο
πιστευετε οτι αυτο το σκυλι μπορουσε να εκπεδευτη καπος αλλιως χωρις χρηση βιας ?
ΒΙΑ οπως το παρει κανεις φυσικα δεν ειπα να το σκωτοσεις στο ξυλο ετσι αλλα σε λογικα πλαισια οταν αυτο το σκυλι ανοιγει το στομα του σε ενα μικρο παιδι εγω που το εχω τη πρεπει να κανω ? να το κανω ντα με την εφημεριδα οταν νιωθει τον πονο στο ελαχιστο απο ολα τα αλλα σκυλια ?

οταν πηγενα να του βαλω νερο και φαει ειχα και στο πισω μερος του μυαλου μου οτι θα με φαει μου επιτεθηκε 2 φωρες τη μια δεν εφτασε η αλησιδα και την 2 επεσα και καταμεγαλη κολοφαρδια ειχα ξεχασει το στιλιαρι απο το σφηρι και το κοπανισα
αυτος ο σκυλος δε φωβοταν τιποτα και δεν ειχε μαθει να εχει αφεντικο θα δοκιμαζες να τον εκπεδευσεις με το κλικερ?


αυτο το σκυλι σε 6 μηνες εγινε ανθρωπος και ειναι ακομα και παρολο οτι εφαγε πολυ ξυλο δεν γινοταν αλλιως δεν συκωθηκε να φυγει ποτε ουτε εκανε κινησει να φαει κανεναν απο τα αφεντικα του ξανα
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...
 
Page generated in 0,01540 seconds with 10 queries