Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #52  
Παλιά 23-04-11, 10:47
Το avatar του χρήστη kwstas_original
kwstas_original Ο χρήστης kwstas_original δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-11-2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 1.672
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kwstas_original Send a message via Skype™ to kwstas_original
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Harry Εμφάνιση μηνυμάτων
πες μου ειλικρινα ποιους ρωτας??? δεν λέω οτι το Gab δεν ειναι εγκειρη πηγη πληροφοριών αλλα πες μου αυτα που ρωτας ποιος θα στα απαντήσεις εδω μεσα.... εγω οσους ξερω που ασχολιουνται με αυτο δεν ειναι εδω μεσα.... οπότε ποιον ρωτας για να βγαλεις ποιο συμπέρασμα....

.... απο κει και πέρα γιωργο θες να σου απαντησω λοιπον σε εξειδηκευμενα πράγματα σε μη εξιδηκευμενο χώρο που δεν μας δεχεται κι όλας με καθε εναν betta splenderα να πεταγεται (δεν εχω τιποτα με το ψαρι) και να λεει οτι του κατέβει και εσυ ρωτας στον αερα να μαθεις την προπαιδεια της προετοιμασιας δισκων για διαγωνισμους.....
Συμφωνα με τα παραπανω δεν μπορει κανεις να εχει αποψη για το αν το παρακατω ειναι βασανιστηριο η οχι....

Παράθεση:
και καλο ειναι να ειναι εξικειωμενο το ψαρι για να μην στρεσσαρεται επίσης χανεις πόντους απο τους κριτες αν το ψαρι ειναι κρυμμένο πισω στην γωνια και δεν στεκεται μπροστα στον κριτη με όλη το μεγαλείο που χαρακτηριζει τον δίσκο.... αυτο επιτυγχανεται με το να τοποθετηθει το ενυδρείο προσομείοσης σε χώρο στο σπίτι που περνανε συνέχεια άνθρωποι απο μπροστα αλλα και με αλλες μεθόδους (ξερει ο Φαν να τον ρωτήσεις για οικίες μεθοδους) και γ) προσομείοση μεταφοράς που περιλαμβάνει πολλά πραγματα μεταξυ των αλλων να βάζεις το ψάρι 1 μηνα πριν το διαγωνισμό σε σακουλα και κουτα για όσες ώρες θα κρατήσει η πτήση του και η μεταφορά του... αρχίζοντας απο 1 ωρα και αυξάνοντας σταδιακά....
Μολις κερδισουμε κανενα κυπελο, καμια διακριση, και ισως κανενα χρηματικο επαθλο, μπορουμε να κανουμε ενσταση σε αυτην την τυρανια?
Θα γινει αποδεκτη τοτε?...Για να μην μιλαει και ο καθε τυχαιος...

Δεν ειναι απαραιτητο να μου απαντησεις αγαπητε γιατι εχω καταλαβει απο τον γραπτο σου λογο οτι ειναι μεγαλη τιμη να μας πληκτρολογεις και ακομη μεγαλητερη να σε διαβαζουμε!

Αυτα, καλη Ανασταση...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01607 seconds with 11 queries