Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 21-04-11, 11:25
Το avatar του χρήστη tsoum
tsoum Ο χρήστης tsoum δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-10-2010
Περιοχή: Θεσσαλονίκη (φοιτητής στα Γιάννενα)
Μηνύματα: 2.348
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από spykan2 Εμφάνιση μηνυμάτων
Σορρυ για το σπαμ αλλα γυρισες σπίτι σου και επιασες δουλεια....

Το αρνι ετοιμαζουμε τετοια εποχη και όχι ενυδρεια....καλη επιτυχια
Απο αυριο παω στο χωριο και πιανω δουλεια στο αρνι!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Λιβέρης Σταύρος Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο πάτος του ενυδρείου δέχεται απ΄τις μεγαλύτερες πιέσεις και λάβε υπόψιν σου και το βάρος του χαλικιού, άμμου, ριζών, πέτρες ή ότι άλλο βάλεις. Καλό είναι να βάλεις πιο χοντρό πάτο. Οσο για τις κόντρες μπορείς να τις τοποθετήσεις εύκολα, αν και ευκολότερο θα είναι να ξεμπερδεύεις μια κι΄έξω με τις κολλήσεις από την αρχή. Επίσης να βάλεις κόντρες και στο πάνω μέρος των τζαμιών (όχι μόνο στο κάτω) γιατί έχουν την τάση να κυρτώνουν. Καλή συνέχεια.
Οι πανω κόντρε νομίζω πως μπορουν να μπουν πολύ πιο ευκολα απο τις κατω εκ των υστέρων, διοτι, κατω, ενισχυεις την κολληση με μπολικη σιλικόνη, ενώ αυτό δεν γίνεται επανω. Επίσης, όπως είπα, θα έχει 20 ποντους νερού μεσα, οπότε, για τώρα τουλάχιστον, δεν νομίζω να υπάρχει λόγος.
Περνω τηλέφωνο να αλλάξω το τζάμι! Μου είπε οτι θα τα έχει την αλλη εβδομάδα. Ελπιζω να μην τον επιασε φρενίτιδα και τελείωσε όλς τις παραγγελίες!
-------------------------
.... Τελικά τον έπιασε φρενίτιδα....

Ε δεν πειράζει! Δεν νομίζω να έχω πρόβλημα!Βαζω και ενα φυλλο dow εσωτερικά το πολύ πολύ...
__________________
Γιώργος

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tsoum : 21-04-11 στις 11:25 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01555 seconds with 11 queries