Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 21-04-11, 07:34
Το avatar του χρήστη kingrim
kingrim Ο χρήστης kingrim δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-02-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 3.102
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kingrim
Προεπιλογή

απο που να αρχησω

Πρωτα απο ολα να πω οτι το εχω ενυδρειο απο 15ετων οταν πουλησα 3 κουτες παιδικα περιοδικα και αμεσως μετα μπηκα στον αμμαζωνιο και πηρα εξοπλισμο (ενυδρειο υπηρχε στο υπογειο)

απο τοτε μονο γκαφες κανω πχ

α) ειχα δει κατι ομορφα φυτα σε ενα ενυδρειο σαν γρασιδι και ειχα την φανταστηκη ιδεα να το κανω και εγω οποτε με το φτωχο μου το μυαλο πηγα και πηρα 1κιλο τροφη για πουλακια εβαλα υποστρωμμα-τροφη-υποστρωμμα γεμισα με νερο και περιμενα να γινει το χαλακι ΦΥΣΙΚΑ ηρθε το χαος με μια θολουρα νεκρα ψαρια και μια βρωμα τρελη σαν αυγο

β) Μεγα γκαφα Νο2 οταν ειχα βαλει σε ενα μπολ ενα χρυσοψαρο (για να κανω αλλαγη νερου αλλα ειχε πολυ νερο και ειπα να ριξω λιγο απο το μπαλκονι μαζι με το νερο εριξα και το χρυσοψαρα απο τον 3το οροφο

γ) Ειχα εναν ιπποκαμπο στο ενυδρειο καμια 2-3 εβδομαδες ολα καλα ηταν μαζι με τους 2 κλοουν και λεω δεν ανακατευω τον βυθο να παρει το φιλτρο ολη την βρωμα και αρχιζω με το χερι να φερνω τα πανω κατω στην αμμο ΠΟΤΕ δεν βρηκα τον ιπποκαμπο

δ) Πηγα να μετρησω την ροη του Sun- Sun οποτε το βγαζω απο την πριζα βαζω την εξοδο σε ενα μπουκαλι coca colas και μετα το βαζω στην πριζα να δω ποσο χρονο θελει να γεμισει αποτελεσμα φευγει το λαστιχο την ωρα που λειτουργει το φιλτρο στο κεφαλι της γυναικας μου που κανει νανι στον καναπε και απο εκει πισω απο το ενυδρειο και αδειαζει το νερο (μεχρι να μου κοψει να κλεισω την ball valve)

ε)

ζ)

η)

εχω πολλα ακομα θα πεσει ο server αμα τα γραψω ολα
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01470 seconds with 11 queries