Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 20-04-11, 10:14
Το avatar του χρήστη haf_k
haf_k Ο χρήστης haf_k δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-09-2009
Περιοχή: Μαρούσι
Μηνύματα: 219
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostas82 Εμφάνιση μηνυμάτων
σε τι τιμη παιζει αυτη η λιμνουλα ειδες;
Δεν θυμαμαι τιμη, νομιζω γυρω στα 80 ηταν αλλα δεν θυμαμαι διασταση νομιζω οτι σε αυτη την τιμη ηταν η πιο μικρη διασταση
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από in the pond Εμφάνιση μηνυμάτων
Κατ' αρχάς, το βιοφορτίο σου θα είναι πολύ μικρό, επομένως, μπορείς κάλλιστα να χρησιμοποιήσεις τη βαρύτητα και την πίεση της ατμόσφαιρας στο να κατασκευάσεις το φίλτρο σου, έτσι ώστε να φιλτράρει και να καθαρίζει καλύτερα και ευκολότερα. Παλαιότερα είχα ανεβάσει ένα φίλτρο σε κάποι0 θέμα ενός φίλου, εδώ! Βιολογικό υλικό, μπορείς να βάλεις μόνο Κ1, Τα έχω δουλέψει και πραγματικά κάνουν πολύ καλή δουλειά. Το θετικό σε αυτό το φίλτρο είναι ότι αμέσως η ροή του μετατρέπεται σε καταρράκτη.


1. Βυθιζόμενη αντλία
2. Φίλτρο
3. τελείωσες


Σε αυτού του είδους και ισχύως αντλίες υπάρχουν πάρα πολλές αξιόπιστες μάρκες στο εμπόριο, επομένως είναι καλύτερα να μην αναφέρω ονόματα, καθότι ότι αναφέρω, ίσως να υποβαθμίζω άθελά μου άλλες εξίσου καλές επιλογές.
Δεν εχω καταλαβει με ποιο τροπο και σε ποια σημεια τοποθετειτε το φιλτρο.
Αν η αντλια εμβαπτιζεται στο χαμηλοτερο σημειο της λιμνης το φιλτρο που τοποθετειται?
Υπάρχει καποιο σχεδιο για να καταλαβω την τοποθετηση στην λιμνη και την συνδεσμολογια?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη haf_k : 20-04-11 στις 10:14 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01403 seconds with 11 queries