Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 07-04-11, 18:30
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από vaspiou Εμφάνιση μηνυμάτων
ΛΟΙΠΟΝ ΚΥΡΙΟΙ,
πολλα και διαφορα εχουμε ακουσει για το flourite.!! να αυξανει dh ομως?? ε?

εβγαλα 2 χουφτες flourite χθες το βραδυ και το εβαλα σε εναν κουβα με 2/3 νερο βρυσης!! πριν απο 1 ωρα μετρησα 15dh απο 9 που ειναι της βρυσης μου!! να το χαιρονται το υποστρωμα τους!!! μπραβο!!

αποψεις για το θεμα παρακαλω?? εχουμε??
Ειναι σιγουρα flourite
ομως??
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από vaspiou Εμφάνιση μηνυμάτων
....το flourite δεν εχει ακουστει να ανεβαζει σκληροτητες....το εχεις ακουσει εσυ ποτε αυτο?? αμα ειναι παλιο ομως?? δηλαδη αμα το flourite ειναι πχ περσινο? και εχει κατσει στο ραφι του Pet shop κανα χρονο...αληθεια ληγουν αυτα??
Αυτο το λεω γιατι το σακουλι μου φανηκε παλιο οταν το πηρα, και ηταν το διπλασιο μεγεθος απο το χαλικι μου...ισως να ηταν παλια παρτιδα και μετα να αλλαξανε το σακουλι....τα σκεφτομαι ολα, τι να κανω.....??
Ας σου επιβεβαιωσουν καποιοι που το χρησιμοποιουν για το αν του ανεβαζει gh.

Τωρα δεν μενει παρα να αδειασεις το νερο σε δοχειο να βαλεις εκει το φιλτρο να δουλευει και να βγαλεις το υποστρωμα.
Εγω θα συμπληρωνα μονο αμμο. Αν ηθελα λιπανση στο βυθο θα εβαζα ταμπλετες.
Ετσι κι αλλιως τα απιστο δεν θα τα εβαζα σε απαιτητικο φυτεμενο ή το αντιθετο δεν θα εβαζα σε απαιτητικο φυτεμενο, απιστο.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01467 seconds with 11 queries